2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben aramaya bi ek gıda yazdım bir iki sayfa takip ettim sonra bütün keşfetim tarif dolu 😅
Canım Allah senden razı olsun bazen insanın aradığı şey gözünün önündedir ya o kadar sosyal medyada vakit geçiriyoruz ama aklıma bunu yazmak gelmedi ben de ek gıda yazdım ve bir sürü sayfa çıktı beğendiklerimi takibe aldım çok teşekkür ederim hani derler ya insan bazen gözünün önündekini göremez diye onu gösterdin çok teşekkür ederim ben bunu bir de bebek doğmadan önce yeni doğan videoları izlemediğim için pişman oldum nasıl emzirilir nasıl uyutulur bunları daha önceden araştırmadığıma çok pişman olmuştum şu an neyse ki erkenden fark ettim ek gıda muhabbetini 😘🙏🏻😊

Kızlar inanır mısınız aynı dönemlerdeyiz diye belki de aynı şeylere takılıyoruz bugün benim de sezeryan dikişim dikkatimi çekti bazı yerleri böyle deri rengine dönmüş durumda ama bazı yerleri hala kırmızı çoğu yer kırmızı hatta bazen kaşınıyor gibi oluyor kaşınınca ama hiçbir his hissetmiyorum tam böyle hissizlik var orada sizde de öyle mi çok böyle mide bulandırıcı bir hissizlik değişik, noskar diye bı krem verdi Dr ilk 1 ay kullandım sonrasında kullanmadım şimdi de kullansam işe yarar mı bilmiyorum soğan gibi kokuyordu

Kızlar ben bebeklerimizin bu kadar uyumamasına hala alışamadım ve normal karşılamıyorum acaba nazar olmuş olabilirler mi aklıma en son bu geliyor

Kızlar inanır mısınız aynı dönemlerdeyiz diye belki de aynı şeylere takılıyoruz bugün benim de sezeryan dikişim dikkatimi çekti bazı yerleri böyle deri rengine dönmüş durumda ama bazı yerleri hala kırmızı çoğu yer kırmızı hatta bazen kaşınıyor gibi oluyor kaşınınca ama hiçbir his hissetmiyorum tam böyle hissizlik var orada sizde de öyle mi çok böyle mide bulandırıcı bir hissizlik değişik, noskar diye bı krem verdi Dr ilk 1 ay kullandım sonrasında kullanmadım şimdi de kullansam işe yarar mı bilmiyorum soğan gibi kokuyordu
Evet kaşıdığımda hissetmiyorum rahatsız edici bi durum biraz göbeğime doğruda var o hissizlik

X