2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben normal de TV izlemeyi sevmiyorum eşim izlerdi çocuktan dolayı ona da açtırmıyorum ama gündüzleri çok sıkılmaya başladım bebeğinizin yanında Tv açıyor musunuz

Kızlar ben normal de TV izlemeyi sevmiyorum eşim izlerdi çocuktan dolayı ona da açtırmıyorum ama gündüzleri çok sıkılmaya başladım bebeğinizin yanında Tv açıyor musunuz
Ben YouTube falan dinliyorum evde ses oluyor yani önüne yastık koyuyorum görmüyor sürekli de oğlumla konuşuyorum oynuyoruz birlikte caliyo o arkadan ben dinliyorum sadece

Bizimki de bugün yumurta sarısı yoğurt ve kayısı karistirip yedi.

Kızlar tarhanayı kendim yapayim diyorum kv yapacak galiba ama onun keyfini bekleyemem karavan aldı koy koy geziyo yapar mı bilmem belki yapmaz neyse ben yapayım diyorum nefis yemek tarifleri baktım zor gibi gelmedi

Calpol verip üstüne banyo falan yaptirirsam bide o gün 3 uyku yaptıysa saatte 1 uyaniyo uyuyo yani yoksa zırt pırt kalkiyoruz saat 5 te yarım saat uyuduysa iyi uyuyo sabahları 5 te bide 7 de kalkiyo ama 5 te uyumazsa 5 buçukta gözler açık güne basliyo

Kızlar iç enerjim yok gibi mutluyum aslında ama sanki dağın altında kalmış gibi hissediyorum zihnen çok yorgun gibiyim. Eşim haftasonu neyin var diyip durdu. Durduk yere ağlamak geldi içimden depresyonda misin yoksa dedi bilmiyorum içimden geliyo dedim.simdi de halsiz enerjisiz bişey oldum çıktım siz nasılsınız

Kendimi çok yalniz hissediyorum arkadaşlarım 1 elin parmağını geçmez ve uzaktalar canım sıkılsa gel bı kahve içelim diyen kimse yok komşum yok yeni taşındım 1 sene olacak dün de kardeşimle plan yaptık sattı bizi kocasının akrabalarıyla takildi haber de vermedi çok zoruma gitti. Yapayalnız resmen. Hiç kimseyi tanımadığım yere gitmek istiyorum orda yaşamak istiyorum o zman derim hiç kimse yok kafam rahat diye. Ana baba kv gorumce elti hepsi uzak bı bnm kızkardeşim var o da yakın ama uzak

Vay kaynanaya bak ya

Bizim ev hep kaos durmadan kocama saldırıyorym ama biraz sosyalleşmeeye başlasak geçecek bence bu hisler ama sosyalleşmek şuan öok zor gelşyor bana aşııe yorgun mutsuzum

Bende bazen kendimi çok kötü hissediyorum bide benim çocuğum olduktan sonra ailemin değiştiğini hissediyorum. Bilmiyorum ilk defa böyle hissettim daha önce hiç hissetmemiştim ama artık evliyim çocuğum var diye ne bilim sanki evinde yuvasında olsun modundalar yada ben çok şey bekliyorum

Ocak 2025 annelerinden geliyorum tünelin sonu böyle mi oluyor yav. Hani çocuk olunca hiçbir şeye vakit kalmayacaktı sıkılmaya vakit yoktu kandırıldık mı
Bu arada tabi ki insansızlık zor ama bebişl date yapın havalarda çok güzel bende o günlerin hayalini kuruyorum

4 Aylık çocukla ev taşıdım zor geldi gelip yardım etmediler. Ankara'da evleri var onlar başka bir ilde köyde çok uzak oluyor ben oraya gidince Ankara'ya geleyim sizde gelin çocuğu görün dedim yok sıcak yok domates gelmediler ailem sözde var işte.

Her çocuk bir olmaz canım sen içini ferah tut kimi bebek var gece gündüz uyur. Koy yerine durur al gez sesi çıkmaz

Zaten hiçbir şeye vakti kalmadığı için bunalıyoruz sıkıntı anksiyete depresyon hepsi bir arada ara ara hepimizi yokluyor.Hava çok sıcak bebekler için pek sürekli dışarı çıkmaya uygun değil kaldı ki ek gıdaya geçtik hep beraber günler ev işleri çocuk yemek ek gıda diş sancıları Derken felaket geçiyor.En rahat zamanlar hamilelik zamanları tadını çıkarın

R Rainbow12 canım iş ve bebek nasıl gidiyor
Merhaba canım. Çok yorucu ve kosturmacali. Zaman kavramını yitirdim. Gece bebekleyim. 7.30 gibi hazırlanıp ise gidiyorum. O arada bebegi yedirme. Kendim birseyler yersem. Süt saçma hazırlanma. Oğlen 12 eve gel süt sagma bebekle ilgili hersey yersem bir iki lokma birsey olursa eşimle kavga gürültü ise git. 13.00 gerigel 14.00 arabaya bin in odaya çık otur kalkt geri dön güzel ama feci angarya. Evin işi çamaşırı bulaşığı yemek kv de ama buyuk çocuğun yemeği falan. Bilmiyorum bu aralar evde huzursuzluk zor süreçten geçiyorum kuzum. Sağol sorduğun için eksik olma

Kızlar yulaf nasılsın veriyorsunuz pişirip mi benim ki irmik yumurta sarısı labne pekmez yapıyorum ogurup duruyo yapış yapış mi geliyor ağzına anlamadım. Yulafla versem yer mi yoğurtla yada nasıl olacak bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…