2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Rahat kısmı böyleyse sonrasını düşünemiyorum ahaha bir an önce doğsun istiyorum tabi sağlıkla vaktiyle :) bebişlerinizi çok öptüm seneye bu zamanlar inşallah bende sizin gibi olurum Ek gıda telaşı felan

Oy zor bir dönem tabi biz evdeyken bile zorlanıyoruz ki Allah kolaylık versin bu arada yulaf su ile pişiriyorum

Vay kaynanaya bak ya
Sorma çok kıskanıyorum ya kadın fırıl fırıl lohusayken herşeyimi yaptı üstüne bide her akşam farklı tatlılar yaptı gelen gidene kendine bir bir oturup da durmadı yani kendi evinde de öyle şimdi de durmuyor karavan karavan geziyor hayaller hayatlar

Biz de öyle diyorduk hep çok şükür bugünlerimize , yaşadığınız süreç de çok ama çok güzel tadını çıkarın inşallah sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle

Masallah kayınvalideniz kaç yaşında ? Benim canım kayınvalidem elini bir tane bir şeye sürmez çok iyidir ama asla bir tane iş yapmaz misafir mi gelecekmiş kendisi daha çok misafir olur ne mutlu valla

Canım selam Allah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

orası öyle zaten bebekle her zaman date desin hatta öyle bir date ki hazırlanmaya bile vaktin olmuyor yani tırnaklar saçlar başlar taşlar bıyıklar hepsi birbirine giriyor tek aşkım bebeğin oluyor kocanı da unutuyorsun zaten bize yaz zicakları bahane oldu yatakları da ayrıldık artık sevgilimle yatıyoruz

Şaka bir yana da oturduğum yer öyle dolaşılacak gezilecek bir yer değil ben de isterdim güvenli bir yerde parka çıkalım bahçeye çıkalım ama maalesef sadece eşimle birlikte bunları yapabiliyoruz o da çalışıyor şu anda bazen böyle bunalımlar gelebiliyor bazen çok mutlu olabiliyorsun böyle dengesiz bir ruh hal içinde olabiliyorsun yani bunlar devam ediyor öyle Bebek doğunca her şey mükemmel gibi olmuyor değişik hissiyatlara girebiliyorsun

Masallah kayınvalideniz kaç yaşında ? Benim canım kayınvalidem elini bir tane bir şeye sürmez çok iyidir ama asla bir tane iş yapmaz misafir mi gelecekmiş kendisi daha çok misafir olur ne mutlu valla
Yok Canım benimki yeni nesil kaynana yan yana duralım benden genç durur enerji olarak yoksa ben daha güzelim tabii ki de

Aminn
Ya çok tatlısınız haha en büyük aşk zaten onlar
Ah o fenaymış. Öyle olmasa bebişide sizede iyi gelirdi dolaşmak hava almak

Arkadaş çok güzel yazmış açıklamış ama sey yazmayı unutmuş "bunlar iyi günlerin " ahahahahahah M Madamu

Allah’ımm emeklemeler başlamış bunun bi egzersizi var mı yoksa bir gece vakti güncelleme mi geliyor

Arkadaşlar ben şimdi yulaf irmik un tarzı şeyler sipariş ettim bebek için de. Cidden hiç tarif bilmiyorum. Aynı şeyleri yiyip duruyor çocuk. Var mı tarif bakabileceğim bir insta hesabı falan? Önereceğiniz bişey? Çorba morba nasıl neyle yapıcam? Pankek falan yapıyolar ondan yapmak istiyorum ama daha dişi de yok. Bir de çiğneme refleksini geliştirmem lazım. Hala emiyormuş gibi yemeye çalışıyor. Tatildeyken hazır pürelerden aldım. Aşırı sevdi. (Görsele ekliyorım) ben de evde yapıcam aynılarını. Ama yulaftı buğdaydı nasıl kullanıcam bilmiyoeum.

Instagram'dan ek gıda sayfaları var onlara bakabilirsiniz ben @ekgida.gunlugum hesabını takip ediyorum çok güzel tarifler var birde kitap aldım ordan bakıyorum çoğu tarife uygulama var nefis yemek tariflerim diye orda bebek tarifleri kısmı da var oraya da bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…