2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar ben şimdi yulaf irmik un tarzı şeyler sipariş ettim bebek için de. Cidden hiç tarif bilmiyorum. Aynı şeyleri yiyip duruyor çocuk. Var mı tarif bakabileceğim bir insta hesabı falan? Önereceğiniz bişey? Çorba morba nasıl neyle yapıcam? Pankek falan yapıyolar ondan yapmak istiyorum ama daha dişi de yok. Bir de çiğneme refleksini geliştirmem lazım. Hala emiyormuş gibi yemeye çalışıyor. Tatildeyken hazır pürelerden aldım. Aşırı sevdi. (Görsele ekliyorım) ben de evde yapıcam aynılarını. Ama yulaftı buğdaydı nasıl kullanıcam bilmiyoeum. Eki Görüntüle 3468059
Bu çocuk aç, acıkınca yer gibi kitaplar var aklına tarif gelmiyorsa alabilirsin hatta 3lü set olarakda var. Aklina hangisi yatasa bakabilirsin trendyolda gorselli olan yorumlardan bak bi aklına yatarsa

Ben yumurta sarısıyla karıştırdım güzel bir kıvam oldu yumurta sarısına
Son 2 seferdir yumurta yiyince kusuyor anlamadım ya başlarda böyle olmadı gayet yedi sonra bi kustu geçen denedim yine kustu ama çorba içinde bir sıkıntı olmadı mesela neden oluyor acaba

Arkadaşlar ben şimdi yulaf irmik un tarzı şeyler sipariş ettim bebek için de. Cidden hiç tarif bilmiyorum. Aynı şeyleri yiyip duruyor çocuk. Var mı tarif bakabileceğim bir insta hesabı falan? Önereceğiniz bişey? Çorba morba nasıl neyle yapıcam? Pankek falan yapıyolar ondan yapmak istiyorum ama daha dişi de yok. Bir de çiğneme refleksini geliştirmem lazım. Hala emiyormuş gibi yemeye çalışıyor. Tatildeyken hazır pürelerden aldım. Aşırı sevdi. (Görsele ekliyorım) ben de evde yapıcam aynılarını. Ama yulaftı buğdaydı nasıl kullanıcam bilmiyoeum. Eki Görüntüle 3468059
Ben aramaya bi ek gıda yazdım bir iki sayfa takip ettim sonra bütün keşfetim tarif dolu 😅

Ay deliricem ya 1 ay oldu hala bırakmadı bunu yapmayı sanki uykularımız çok iyiymiş gibi😅
Oturmaya çalışıyor demişlerdi teeeeee ne zaman 1 aydan fazladır desteksiz oturuyor ama halen yapmaya devam ediyor 🤦🏻‍♀️😀 demek ki oturmaya çalışmıyormuş 😀

Kızlar bir de yulaf irmik vs bunlar için biraz erken değil mi ya? Sindirmeleri zor olmuyor mu?

Oturmaya çalışıyor demişlerdi teeeeee ne zaman 1 aydan fazladır desteksiz oturuyor ama halen yapmaya devam ediyor 🤦🏻‍♀️😀 demek ki oturmaya çalışmıyormuş 😀
Aynen bendenöyle okumustum desteksiz oturuyo hala ayni😅
Kızlar bir de yulaf irmik vs bunlar için biraz erken değil mi ya? Sindirmeleri zor olmuyor mu?
Bizim kız kakasını yapmiyodu ek gıda tadımı yaptırmıştık sadece dün tamamen ek gıdaya geç yaptık doktor kakasını yapmayınca ilaç veya fitil yerine gıdayla yaptırtmayı deneyelim olmazsa ilaç veririz dedi kabak haşlayıp içine yulafı çektirip 1 tatli kasigi koydum yedikten 2 3 saat sonra kakasını yaptı 5 gündür yapmıyodu. 6ay 1günlük
Malesef.. Bi de sert vuruyo topuğu agrıyacak diye korkuyorum
😔
Benim kız yapiyo. Ya aciktiginda yada bezi rahatsız ettiğinde yapiyo. Altını alıp doyurunca yapmiyo ordan biliyorum.
Ac tok farketmiyo bize 😅 bez olayini denryeyim bir de gece kaka yoksa degistirmiyorum cunku

Kızlar ben sezeryan oldum dikiş yerlerimde kabarıklıklar vsr hala elleyince elime geliyor yani bu geçecek mi yoksa hep böyke şiş gibi mi kalacak

Kızlar ben sezeryan oldum dikiş yerlerimde kabarıklıklar vsr hala elleyince elime geliyor yani bu geçecek mi yoksa hep böyke şiş gibi mi kalacak
Bende de kesiğin bir kısmı kabarık bi kısmında yok yani dümdüz elleyince. İnternetten bakayım demistim bisey bulamadım doktorumada yazmadım aradan cok zaman gecince.

X