2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gerçekten çok bunaldım yaaa ben donduruyorum kendı gerı dönüyor bagırıyor düzeltiyorum yıne aynı arka arkaya gıdyır kanepenın altına grldımı yıne bağırıyor
Genel aynı durumdayız koca 6 metrekare halı var onun dışında parkede duruyor mobilya altına giriyor ataktan atağa koşuyoruz

Ay merak etme bende öyleyim sadece 2 gündğr yumurta sarısı veriyorum çeyrek madar o kadar başka yemek vermedim acele de etmiyorum artık
Tam 180 gün doldu öyle başladım ben. Zaten yoğurt yiyemiyor inek sütü protein alerjisi var. Kabak, havuç, patates, kapya, taze fasulye tattı şu ana kadar. Ama yemedi doğru düzgün bir de hem püre hem parmak besin hazırladım tükürüp duruyor
Suteklı bagırıuor agrıyor kızlar bızbgerı gerı emeklıyoruz mılletınkı ön ön gıder venkmkı gerı gerı sürünüyor
Benimki de merak etmeyin. Daha bir şeyden haberi yok ama bize kök söktürüp istediğini yaptırıyor

Evettt ya atak ıstemıyorum

Ya kızlar bizim muzlar çabuk bozuluyor nasıl muhafaza ediyorsunuz muzları dolaba koyma dedi annem daha çabuk kararır dedi dışarda tutuyorum ama öyle de çabuk bozuluyor
Canım aynı çabuk bozuluyor evde hiçbir şeyi ziyan etmem çok hassasımdır bu konuda ama ben de diyetteyim bozulmasın diye kalan parçaları yiyemiyorum öylece engel olamıyorum bozuluyor maalesef.

Ya kızlar bizim muzlar çabuk bozuluyor nasıl muhafaza ediyorsunuz muzları dolaba koyma dedi annem daha çabuk kararır dedi dışarda tutuyorum ama öyle de çabuk bozuluyor
Ben 2 tane alıyıurk artık ama daha yediremedeb çöp oldu gerçi 2 3 gün bekledi imkan varsa yedireceğin gün alman lazım artık öyle yapıcam çöpe gitmesini istemiyorum ya

Calpol verdiğinğ gün bebeğiniz uyuyor mu dün verdim uyandı daha öncede verdim yine uyumadı hiç etki etmiyor bize yine huysuz ağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…