2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
3-4 saatte ne yazık kk bende mama veriyorum. Karnının aç oldgunu biliyorum uyanıyor azicik zaman geçse kalkıyor bu seferden

Bizde aynıyız abartısız her saat başı uyanıyoruz ben bazen su ile geçiştiriyorum ama değişen bir şey yok saat başı kalkıyor

Kızlar bebeğim normalde günde 1 kere kaka yapardı bazen 2 günde bir yapıyordu bazen hergün. Ama şu demir ilacından dolayı zorlanarak yapıyordu ve katı bir şekilde. Dünden beri günde 4 5 kere yapıyor normalde gece yapmazdı gece de yapıyor. Neden acaba böyle bi sorun yaşayan var mı

Benim ki de böyle yaptığı zan oldu biraz cıvık geceleri üşüyor diye düşündüm bacağı hafif serinde artık altına uzun giydiriyorum. Belki karnını usutuyor yoksa kolay kolay düzenleri bozulmaz. Sen bı kontrol et canım. Sonra düzeldi pencere falan kapattım.

Bizim buralar çok sıcak canım pek mümkün değil gibi o. Anlamadım neyden olduğunu

Geçenlerde bn de demiştim annemm sofraya oturtup herşey veriyo ve kızım gayet çiğneyip yutuyor diye..

Kızlar benim kız baba demeyi mi öğrendi yoksa bilinçsiz mi bilmiyorum gidip gelip baba diyo nankör kız ben baktım sana ben baban yatıyodu ben yediriyordum baban yatıyordu ben uykusuzdum
Benim ki baba diyor. Bariz hatta babammmm diyor öyle ogrettik. Bir kere anne diyor. Ama babayı görünce ona bakarak baba diyor. Bu biberonu görünce karnı açıktı yemek vericek gibi bir bipimc gibi ama çok tatlılarrrrr

5 tahıl organik kaşık maması mi ne o öyle tozlu olan şeyden aldım kv fikri ile. Benim oğlan öğürdu durdu o sebepten öğünü boşa gitti. İlk iş günü uykusuzluk hat safhada 1 saat öğlen arası mama yap yedirmeye çalış süt sağ ne yemek yedim ne şu içtim bu ne böyle maraton koşusu gibi

Bu gece uçağımız var Kıbrısa. Geceleri 2 defa uyanıyor normalde bebeğim. Umarım yolda da uyur. Uçakta basınçtan dolayı emzirmenin iyi olacağını duymuştum. Uçağa binen var mı arabızda bebişle? Tecrübe eden var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…