2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bebişler kaç saatte kaç cc mama içiyor kızlar bizim ki 150 ml 3 saatte yeni gecti. Azmi sizce bilemedim. Kilosu normal. Desteksiz oturuyoruz artık mat üstünde oyun oynuyoruz 🥰 baba mama meme gibi şeyler ağzımızda sürekli bir laf bir laf
Ay biz 2-3 saatte 1 90 cc inanılmaz ya ancak gece yatarken 120cc içiyor 🤦🏼‍♀️

İyi akşamlar kızlar ben mart annesiyim. Mama sandalyesi alan memnun olan link atabilir mi çok kararsızım
Ben ayrılanlar var ya masa oluyor ayrıca ondan aldım memnun değilim şuan diğerleri nasıl bilmiyoeum ama bunun minderi kayıyor sürekli birde önünde yemek koyulan yere çıkmıyor yani çıkıyor ama çok zor çıkıyor devamlı takıp çıkarılmaz o yüzden alacaksan bunu önermem hatta kendimde başka almayı düşünüyorum

Kızlar bebeğim normalde günde 1 kere kaka yapardı bazen 2 günde bir yapıyordu bazen hergün. Ama şu demir ilacından dolayı zorlanarak yapıyordu ve katı bir şekilde. Dünden beri günde 4 5 kere yapıyor normalde gece yapmazdı gece de yapıyor. Neden acaba böyle bi sorun yaşayan var mı
Benim oğlum da baya yapardı demirden sonra durdu bazen 7 gün yapmıyor bazen 5 doktor probiyotik ve fitil verdi 2 gün yaptı bugün yine yapmadı

Bu gece uçağımız var Kıbrısa. Geceleri 2 defa uyanıyor normalde bebeğim. Umarım yolda da uyur. Uçakta basınçtan dolayı emzirmenin iyi olacağını duymuştum. Uçağa binen var mı arabızda bebişle? Tecrübe eden var mı?
Evet özellikle kalkışta inişte rahatsız oluyorlar emzirince ya da emzik alıyorsa emzik verince rahat geçer, uçağın sesi onları rahatlatıyor beyaz gürültü gibi oluyor uyumayı sevmeyen bebek de uyuyor🤣

Arkadaslar ben daha önce defalarca yogurt yaptim ama hep çiğ sütten. Hani yaptiklarim da gayet guzel tutardi taş gibi sert de olurdu. Bebek için pastorize sütten 4 kez yogurt yaptim hiç kivamli olmuyor. Sebebi pastorize olmasi mi bende mi sorun var 🥲

Arkadaslar ben daha önce defalarca yogurt yaptim ama hep çiğ sütten. Hani yaptiklarim da gayet guzel tutardi taş gibi sert de olurdu. Bebek için pastorize sütten 4 kez yogurt yaptim hiç kivamli olmuyor. Sebebi pastorize olmasi mi bende mi sorun var 🥲
Benimki de aynı annemin yoğurdu güzel olur ben beceremiyorum herhalde dedim ama onun yaptığı da olmadı ayran gibi bişey oluyor pastörize sütten ya da biz beceremedik anlamadım

Bende iki kere pastörizedrn yaptım biraz akışkan oluyor

Ya benim ilk yaptığım taş gibi olmuştu sonra bir daha o kıvamı yakalayamadım

X