2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar dün menenjiti aşısı yaptirdim 38dereceye kadar ateşi gördü. akşam 6da sonra mama yemedi 12saat içinde en fazla 100ml içti mamasi.
sürekli su verdim vücudu susuz kalması diye. Sabah 4 e kadar uyumadim.simdilik ateşi düştü çok sukur . mama baya yedi acıkmış.simdilik uyuyor

Çok geçmiş olsun canım ilk doz muydu? Bizde diğer ay vurucaz çok tedirginim

İnsan kendinde suç arıyor hemen yanlış bir şey mi yaptım diye canım.cok nadir insanlara ağlıyor ben hep acaba baglanamadık mı bağımız mı kuvvetli değil diye içim içimi kemirir.Böyle de insan diyor insan azıcık anneyi aramaz mı yapıları böyle demek ki ben sanırdım ki tüm karakterleri huyları herseyi bizim yetiştirmemizle olacak.öyle bir şey yokmuş

Benimki de genelde öyle milletin omzuna yatıyor falan

Kizlar yeni güncelleme geldi gündüz uykularinda yüzüstü dönüp uyaniyor. Aslinda bayadir dönüyordu bebe ama tercih etmiyordu dönmeyi diyelim Dün ne olduysa ne zaman sırtüstu yatirsam döndü. Dün tüm gün dönme pratigi yaptiktan sonra bugum uykuda niye dönmüyorum ki dedi

Gün icinde de yatiriyorum mesela bardagi mutfaga götürüp geri geliyorum bir bakiyorum dönmüş. Kolu sıkıştıysa kurtaramadiysa aglama da var oh daha ne isterim
Bizim ki de öyle ne yazık ki yüzüstü yatmayı seviyor sonra dönmeyi beceremiyor kolu kalıyor uykusu bölünüyor ağlıyor. Onu çözse çok güzel olcak

Merhaba arkadaşlar ben lohusalık tan sonra iki ay regl oldum ama son iki aydır olmuyorum benim durumda olan var mı acaba? (Sezeryan doğum yaptım)

Çook geçmiş olsunn inş en kısa zamanda erir taş iyileşir bebeğinYa bazen anne olarak içgüdülerimize güvenmek lazım siz şüphelenmişssiniz ama doktorlar geçiştirmiş geçiştirmeyenini bulmamız lazım herşeye iyi diyen doktor maalesef bazen çözümüde derdide anlayamabiliyorBenim bebeğimde de böyle oldu üç ay emmemiuodu ama dört doktor gezdim hepside sütün azdır yağsızdır filan dedi sadece bir tanesi doprdu düzgün muayene edip dilbağı teşhisi konuldu operasyon yapıldı maşallah Oğlum o günden beri çekişide düzeldi memede sürekli ağlardı çok üzülürdüm boş yere mama verdim beşimci doktorda olay çözüme kavuştu o gün bugündür asla bişey içime sinmiyosa bebeğimle ilgili bir iki üç kaç yer olursa gerekirse giderim dedim çünkü anneler hissediyor senin olayında da daha fazla geç olmadan olayın aydınlanmasına çok sevindim bebeğin de daha fazla acı çekmeyecek bundan sonra yavrum kıyamam

Aynen içimize sinmiyorsa kesin bişeh vardır zaten sende çok iyi yapmışsın hep bir kaç yere gitmek lazım bebek bunlar kendilerini ifade edemiyorlar

Çok teşekkür ederim canim. 2doz vuruldu.ilk doz 5aylikken vuruldu 2doz 7aylik vurdu. 3dozda var 15aylik vurdurcaz
İlkinde de ateş olmuşmuydu bizimde normalde 5. Ayda tek doz vardı. Ama biz ilkinde ikisini vurdurduk. Ve bizde de ateş olmuştu 1.5 gün. Normalde 7 ayda vurdurucağımız ateş yapıyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…