2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla benim ilk çocuk tecrübem yok sen söylicen🤣🤣
Benimkinde ilk çocuk tek başıma iş yaparken tut et diyeceğim kimse yoktu 6.5 aylık bindi hemen her yere gidiyordu 8 aylık emekleri hiç istemedi binmeyi çok hareketliydi 10.5 aylıktan yürüdü benim ilk 4 200 gtan doğdu hep harketliydi bu nda bir isim oldu mu oyalayacak abisi var komşularım var yarım saat gel.dedigim almayı düşünmüyorum alıyorsun sonra os bitiyor koyacak yer yok veriyorsun ama kararsizim hala şimdilik almam diyorum ama büyük okula başladım ne olur ikinci tir alındı ona benim öküz başlayacak inş

Uyku eğitimi e kitap diye geciyo yağmur pehlivan kadının adı hatta insta adı İzmirli anne. Ama insta kapalı şu anda ne zamana kadar böyleymiş bilmiyorum shopier.com dan da alabiliyorsun ben hem semineri hemde kitabı alacaktım. Çok yorum yapmışlar arkadaşınızla konuşuyor gibi anlatmış vs diye.

Sanırım o dediğiniz kadını biliyorum YouTube da çok videolar var mı adını unuttum neydi pınar sbirski mi. Kundak uyku mu neydi mesajlarda duruyo canım ama giremiyorum
İnstagrama vpn ile girebilirsiniz eşim o şekilde giriyor. Appde Proton VPN adı.
Benim dediğim kadın tavşan.uykusu o kadar çok olumsuz yorum gördüm ki iyi ki almamışım dedim. Tracy hogg'un kitabı var bende ama o da pek benim bebişime uygun değil bir de buna bakayım araştırayım yorumlarını🙈

Benimkinde ilk çocuk tek başıma iş yaparken tut et diyeceğim kimse yoktu 6.5 aylık bindi hemen her yere gidiyordu 8 aylık emekleri hiç istemedi binmeyi çok hareketliydi 10.5 aylıktan yürüdü benim ilk 4 200 gtan doğdu hep harketliydi bu nda bir isim oldu mu oyalayacak abisi var komşularım var yarım saat gel.dedigim almayı düşünmüyorum alıyorsun sonra os bitiyor koyacak yer yok veriyorsun ama kararsizim hala şimdilik almam diyorum ama büyük okula başladım ne olur ikinci tir alındı ona benim öküz başlayacak inş
Sende eşyaları dağıttın heralde ilk çocuğun dimii

Sende eşyaları dağıttın heralde ilk çocuğun dimii
Evet herseyi dağıttım bir bebek arabası kaldı o da açılıyor kapanmıyor açık duruyor 😀çok nadir nevresim battaniyesi hırkalar koymuşum gerisi vermişim inan benim ilk çocuğun eşyaları kıyafetleriyle 3 bebe buyurdu benim babamın ilk torunu ve onun adı olunca dedesi doldurdu herseyi o zaman

Arkadaşlar dün başımıza çok tuhaf biley geldi. Sizlere de örnek olması açısından yazıyorum. Dün öğlen Kıbrısa uçak biletimiz vardı. Eşim ben ve bebek için. Herşeyimizi hazırladık. Valizler falan filan. Ama bizi uçağa almadılar. Çünkü bebeğin kimliğinde foto yokmuş. Firmanın sitesinde falan hiç bir yerde yazmıyordu bu. Kimliğinde foto olmayan bebekler yurt dışına çıkamıyor. Biletler de yandı. Eve geri döndük. Şimdi bebeğe fotolu kimlik çıkarıp gidicez. Umarım 2-3 güne gelir yeni kimliği.

Arkadaşlar dün başımıza çok tuhaf biley geldi. Sizlere de örnek olması açısından yazıyorum. Dün öğlen Kıbrısa uçak biletimiz vardı. Eşim ben ve bebek için. Herşeyimizi hazırladık. Valizler falan filan. Ama bizi uçağa almadılar. Çünkü bebeğin kimliğinde foto yokmuş. Firmanın sitesinde falan hiç bir yerde yazmıyordu bu. Kimliğinde foto olmayan bebekler yurt dışına çıkamıyor. Biletler de yandı. Eve geri döndük. Şimdi bebeğe fotolu kimlik çıkarıp gidicez. Umarım 2-3 güne gelir yeni kimliği.
Aaa çok enteresan🙄 yani kıbrıs olmasına şaşırdım ben 😅

Üstelik eşim kıbrıs vatandaşı. Diyoruz ki çocuk da kıbrıs vatandaşı. Ülkeye girince kimlik alıcaz. Ama yeni doğdu ilk defa gidiyoruz. Polis asla ve asla izin vermedi. Dedim ki zaten yeni doğmuş bebeğin fotolu kimliği olsa nasıl tanıyacaksınız. 1 ay önceki tipi bile değişti. Her gün değişiyor. Ne alakası var. Olmaz dediler. Öylece geri döndük. Boşu boşuna 2 gündür valiz hazırladım.

Biz de eylülde gidicez ama otel rezervasyonu sırasında bizi uyardılar resimsiz kesinlikle giremez ülkeye diye biz de çıkarttık yeni kimlik 3 güne geldi bizimki sizinki de çabuk gelir umarım

Üstelik eşim kıbrıs vatandaşı. Diyoruz ki çocuk da kıbrıs vatandaşı. Ülkeye girince kimlik alıcaz. Ama yeni doğdu ilk defa gidiyoruz. Polis asla ve asla izin vermedi. Dedim ki zaten yeni doğmuş bebeğin fotolu kimliği olsa nasıl tanıyacaksınız. 1 ay önceki tipi bile değişti. Her gün değişiyor. Ne alakası var. Olmaz dediler. Öylece geri döndük. Boşu boşuna 2 gündür valiz hazırladım. Çocu
Biz de eylülde gidicez ama otel rezervasyonu sırasında bizi uyardılar resimsiz kesinlikle giremez ülkeye diye biz de çıkarttık yeni kimlik 3 güne geldi bizimki sizinki de çabuk gelir umarım
ay 3 güne geliyorsa süper. Tatile gidiyoruz diye bakıcı ablayı da gönderdik. :) gerçi daha iyi oldu. Bakıcı abla çocuk uyusun diye mamayı kısa aralıklarla az az veriyordu. Böylece çocuk sürekli uyuyor. Ama gece de sık sık uyanıyor ben mahvoluyorum. Şimdi o yokken yeni bir program uyguluyoruz çocuğa. Beslenme sürelerinin arasını açıyoruz.

Merhaba 6-9 aylık bebek beslenmesi listesini kim atmıştı buraya hatırlayamadım. Lutfen tekrardan atabilirmi belli olmuyor ne yazdığı

X