2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar etiket yapamadım. Bizde de doğduğu zaman yapıldı 6 aylıkken kaç ay öncesi randevu verilmişti tekrar yapilcak diye. Sorun olduğu için degil. Şükür sorun yok. Bunu da bebek uyurken yapıyorlar mis yani sizlerden götürende oldu götürmeye de sorun yok yani bizde şükür ama gidemedim diye içim içimi iyiyor. Olmadı özele gidicez ama işitme ile ilgili sorun yoksa hani gitmek gerekir mi sizce ?

Bugün elma yi hasladim.Pisirdigim irmiğe onla hurma özü kattım. Pekmez de olabilir severek yedi kızlar bilginiz olsun 🥰

Bizimde öyle ya bir de hiç bir şeyi sevmedi 2 kaşık verdikten sonra öğürüyor bağırıyor o uğzden hepsi çöp oluyor . Bu arada irmikli muz yapmak aşırı kolaydı 10dkkada falan pişti
İrmik almadım ya bir yerde hazmı mı zor diyordu kabız mınyapar dşyodu hatırlamıyorum sizde nasıl etki etti mi

Benimki havalar ısındığı dan beri geceleri az çiş yapıyor hatta molfix te sanki hiç yapmıyor gibiydi eşim şimdi slepyy almış güya 4+ ama Dediğini gibi küçükmüş ve slepyy dolu gibi...
Bende 4+ kullanıyorum sleepy de ama boyut olarak diğer bizlerden küçük cidden

Kontrole gittik 450 gram almış benim sıpa bu ay az almış toplam kg 8750 gram ama doktor genel kg şu boyu iyi dedi benim için gelişim inde hiç bir sakınca yok dedi hersy yolunda ek gıdaya başlayın dedi takımlar takip et dedi 3 kural bisi dedi ben bilmiyorum dedim bildiğim bisi ruh gibi çıktım hersyi unuttu. Bir kaşık maması aldı. Hemen pirinçli ballı bisi denemek amaçlı yedi güzelce tükürmeye bakalım bizim nasıl ilerleyecek ek gıda konusunda

1000051646.jpg
irmik konusunu yakın zamanda doktoruna sorabilecek olan var mı ya

Bugün elma yi hasladim.Pisirdigim irmiğe onla hurma özü kattım. Pekmez de olabilir severek yedi kızlar bilginiz olsun 🥰
Bende deneyeyim. Bugün bende kemik sulu kırmızı biber çorbası yaptım yemedi muhallebi tarzı bişey yaptım onuda yemedi. Önceden az çok birşeyler yiyordu bu ara hiç yemiyor. Son zamanlarda birşeyler yapacak zamanım olmuyordu son 1 hafta kadar yoğurt veya meyve felan verdim hep acaba o yüzden diğer şeyleri istemez mi oldu onlara mı alıştı acaba 😢

Kontrole gittik 450 gram almış benim sıpa bu ay az almış toplam kg 8750 gram ama doktor genel kg şu boyu iyi dedi benim için gelişim inde hiç bir sakınca yok dedi hersy yolunda ek gıdaya başlayın dedi takımlar takip et dedi 3 kural bisi dedi ben bilmiyorum dedim bildiğim bisi ruh gibi çıktım hersyi unuttu. Bir kaşık maması aldı. Hemen pirinçli ballı bisi denemek amaçlı yedi güzelce tükürmeye bakalım bizim nasıl ilerleyecek ek gıda konusunda
Boyu kaç cm olmuş canım?
3 gün kuralı denediğin yiyeceği 3 gün boyu sadece onu veriyorsun alerjisi varmı diye kontrol ediyorsun sonra başka yiyeceğe geçiyorsun

Kızlar ne yediriyorsunuz bebeklere ? Ben ne yedireceğimi şaşırdım doktor evde pişen şeyler gibi şeyler yedir demişti özetle.iki gün önce tarhanayı çok severek yedi bugün içine kuzu kıyma katınca taneli geldiği için yemedi.Taneli şeyleri yemek istemiyor doktor da dolma yap içini ez çatalla ver diyor mesela.Bezelye yemeği yap ez ver diyor.Suan bu tarz şeyler yemiyor ne yedireceğiz Allah aşkına ya

X