2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gündüz baya huysuzdu 💩 yapınca rahatladı ama bu sefer ben fena oldum i🤣🤣 bazen böyle oturup bağıra bağıra ağlamak istiyorum göz yaşım gelmiyor ağlayamıyorum çol sinir bozucu ya
Bende. Bu aralar çok doluyum 😭 vücudum artık error veriyor bir gün düzgün dinlenemiyorum

Ben bezini çok sık değiştiriyorum havalar sıcak ya pişikten korkuyorum gündüz bir şey olmyor gecede bezi hep temiz oluyor sabaha karşı yapıyor bilmiyorum gece az çiş yapması normal öi acaba
Benimki havalar ısındığı dan beri geceleri az çiş yapıyor hatta molfix te sanki hiç yapmıyor gibiydi eşim şimdi slepyy almış güya 4+ ama Dediğini gibi küçükmüş ve slepyy dolu gibi...

Kızlar bu oğlan tatlı patatesi neden yemiyo tadıda çok güzel anlamadım 😂 öneri var mı nasıl yapsam içine ne katsam? Sade verdim yemedi havuç kattım yemedi son bi kez daha deneyip bir süre vermicem.

Benimki havalar ısındığı dan beri geceleri az çiş yapıyor hatta molfix te sanki hiç yapmıyor gibiydi eşim şimdi slepyy almış güya 4+ ama Dediğini gibi küçükmüş ve slepyy dolu gibi...
sleepy cisi içine pek çekmiyor yüzeyde kalıyor gibi geldi bana belki ondan dolayı dolu gibi gözüküyor olabilir

Kızlar kuzu kıyma tarhana pek sevilmedi.Kıymalar minik olmasına rağmen midesini bulandırdı.sanırım böyle böyle alışacaklar 🫠

Sleepy nin yeşil olanı öyle ben beğenmedim en iyisi bio natural serisi

Kızlar bebikler için granit tencere kullanabilir miyiz? Çorbasını muhallebisini felan yaparken? Kullanan var mı?

X