2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim bende kullanıcam umarım gecer

Sıpa uyudu inş gece uykusuna gecıs yapmıstır bugün hıc düzgün uyumadı en fazla 20 dakıka sonra bagırma çok bagırıyor benımkı ya sızınkıde bagırıyor mu bagırıyor bıde kendını tıtretıverıyor yumruklar sımsıkı böyle

Ay aman da amaaaannn masallah masallah

Saglik ocağının verdiği demir ilacını kullandınızmı aşırı kusturuyor ya sizdede oldumu
Benimki normalde de çok kuatuğu için bişey diyemicem ama baya bir kabızlık yapıyor. Verçi başka marka da alsak hepsi kabız yapacak bugun doktor öyle söyledi. 2 gün demir ilacı vermedim sonra kakasını yaptı ama hwr yer demir koktu 4 gün oldu hala vermiyorum yarın az vericem 7 kiloyuz 7 damla veriyorum ala 2 3 damla ile başlıyım kabızlıkta kötü

Oy bizde de uykuya dalamama var uyanıp ağlıyor falan aşırı kalitesiz uykusu 1 hafta olavak hatta bjgun emerken baya canımı acıttı ısırmaya çalışıyor

Eskıden demır mı varmıs devıt MÖ anneler ne yapmıs d vitamini için gınes demır ıcın ıspanak ben d vitamini inanılmaz düşük b 12 igneleeı olmama rağmen hala düşük boya kokusu pas kokusu kömür kokusı yenı eşya kokusu kıtap kokusu demır toprak kokuları o kadar cazıp geliyor kı helekı hamılelıgımde balkon demırını yaladim o derece ıdım

Bnm kız yiyordu da hava sıcak olmasına rağmen iştahta problem yoktu ama sadece 400 gram aldı bu ay.. Ki biz mama içiyoruz buna rağmen 400 gram aldı
Daha önce beslenmesine göre azmi yedi günlük süt tuketimi nasıl. Biz de de oldu ne yazık ki

Canım merhaba öncelikle geçmiş olsun benim bebeğimde ilk doğduğu günden beri sol gözü sarı yeşil akıyordu uykudan uyanınca açamıyordu Dr takip edelim geçmezse damla yazarım dedi biz eve çıktık kontrollere geldik sol gözü geçti sap gözü başlamıştı tabi o süreçte masaj önemli göz pınarlarına saat şeklinde serçe parmağınla masaj yap ona kadar say masaj çok önemli sonra Dr bize damla yazdı ama geçmedi biz daha sonra göz doktoruna gittik o antibiyotik damla ve bi krem yazdı şükür onunla toparladı ama üç ay sürdü bizim göz akıntımız günde kaçkere siliyordum sayamıyordum çay ılık su falan hikaye en azından gözyaşı kanalı tıkanıklığı için çare değil bizim onlarla geçmedi bir dönem sonra geçiyormuş ama tabiki tedavisiz çok zor geçer bakma damla şöyle yapar böyle yapar dediğine ben bebeğimin gözlerini öyle gördükçe dayanamıyor ağlıyordum çok üzülüyordum

Bizim demir ilacı kabız yapmadı şükür doktorun önerdiği herşeyde memnun kaldık hiç demir kokusuda olmuyor kaka da sadece kıyafeti çok batıyor akarsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…