2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Huzursuz gıbıydı calpıl verdım rota 2 yı olduk 6 ay 3 tabe aşıları var ıkı bacak bır agızdan karma hepatıt bısı daha dedı ebe

Bnm kız yiyordu da hava sıcak olmasına rağmen iştahta problem yoktu ama sadece 400 gram aldı bu ay.. Ki biz mama içiyoruz buna rağmen 400 gram aldı

Canım benim bebeğimde olmuştu ama sürekli olmadı bi kez oldu onuda demlenmiş ılımış çay pamukla pansuman yaptım sildim günde 4 kez filan aralarda da kendi sütümü sağdım oda ilaç yerine geçer diye öle öle geçmişti. Senin bu çapağın sebebi ne ilaç verildi bide bunları denedinmi hiç geçmedide ilaç verdi doktor bizim doktorumuz anne sütü ver geçer denişti ilaç yazmamıştı geçmezse bakarız demiyşi

Saglik ocağının verdiği demir ilacını kullandınızmı aşırı kusturuyor ya sizdede oldumu
Ben doktoruma sormuştum temiz içerikli, bir kaç tane önerdi ama huzursuzluk veya kusma yaparsa kes demişti. Biz daha başlamadık Doktorunuza sorun isterseniz.

Teyzoşlar bizde işlem tamam İNCİlendik öğlen elime batan bir şeyler vardı... Bu hafta baya huzursuzdu ağlıyordu, uykusu geliyor ama uyuyamıyordu...dün gece 9 dan 10.30 kadar uyutmaya çalıştım, uyuyor sonra daha tam dalmadan kalkıyor ağlıyordu. Demekki diştenmiş. Darısı diğer incilere ve sizin bebelere

Cekinmeyin kullanın. Bende kullandım kızımda. 5 gün kullan geçmezse göz doktoruna getir demişti. Cok sukur de gecirdi o damla. Ardından içim rahat etmedi göz doktoruna da gittim sorun kalmadığını da teyit etti. Gündelik capaklanma dahi olsa göz doktorunun önerisiyle demli çay ile siliyorum.

Yaaaa bende geçen gün acaba ilk kimde olucak diye düşünmüştüm hayirli sağlıklı olsun inşallah incileri bizimkinde bayram öncesi başladı hergun kontrol ediyorum ama görünürde bi kabariklikta yok inşallah bi an önce pit'larda rahatlar minnoşum.
Bu arada ateş oldu mu tatlım

Allah razı olsun canım, sizinkiler de sağlıkla bir çırpıda çıksınlar ilaçlık ateş olmadı ama aaa ateşi mi var dediğimde ölçtüğümüzde 36.9, 37.2, 37.00 çıkıyordu...
Doktor tanıdığımız bana ortancada diş ateş yapmaz ara ara vücut ısısı artar demişti.
Benim diğerleri de bu vakitlerde çıkarmışdılar.

Masallah hepsine bende sıcaklık hissediyorum ama havalardan mi yoksa dış kaynaklı mi emin olamıyorum ölçüm de de pek binsey cikmiyo. İnşallah sorunsuz sıkıntısız da bu basamagi geçeriz

Ya büyüdü mı ferklı sorınlar şu an ergen var evde odasından çıkmıyor herşeye bıt cvp küçümser bakıslar hep onun dedıgı dogru
O günleri de görelim insallah bu evde benim kurallarım geçerli hanımefendi diye çığırcam ona
Yok kız ben tüm setini bardak, kaşık , tabak , kapaklı kase , önlük 1000 tl’ye aldım internetten indirimsiz mağazada pahalı
İyi denk getirmişsiniz valla
Evet onun bulaşık süngerini bile ayırdım ben de bu arada çok iyi filmdi

Bizimki de ilk ilac yazmadı kaynamış içme suyuyla sil dedi bir turlu gecmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…