2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar geçmiş zamanda konuşuldu ama yeniden acıyorum konuyu. Cok çekimserim tabii 🙄 emzirirken ev tipi lazer epilasyon cihazı kullanan var mı? Osman hoca doğum sonrası 3 ay sonrasında kullanılabilir diyor ama cesaret de edemiyorum. Kullanan varsa ve memnun olduğu cihaz marka model de yazarsa çok sevinirim 😔

Kızlar bu neden olur ki ? Gece uykusuna yattıktan sonra em az 5 kez hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyanma sonra gece uyandığında da normalde ağlamaz ama hıçkıra hıçkıra ağlama bir kaç gündür böyleyiz
Diş kaynaklı olabilir. Tetagil öneriyorlar ama bi doktora sorun isterseniz.
Kıyamam onlara hiç ağlamasalar hiç canları acımasa keşke 😓 🙏

Enfeksiyon kapmış benim maviş oğlum. Neden nasıl inanın bilmiyorum ama ben kesinlikle nazara geldiğini düşünüyorum son zamanlarda bayram sebebi ile fazla insana ile karşılaştık. İyi bir doktor vardı acile gittik antobiyoktili damla ve kuruluk için damla verdi. Gözünü ovmasin elimi sürekli temiz tutun dedi. Uyudu şükür ama eller bı gözlere gidiyor. Bu gece nöbetteyim
Çok geçmiş olsun canım, ilaçlar şifa olsun inşallah 🤲

Enfeksiyon kapmış benim maviş oğlum. Neden nasıl inanın bilmiyorum ama ben kesinlikle nazara geldiğini düşünüyorum son zamanlarda bayram sebebi ile fazla insana ile karşılaştık. İyi bir doktor vardı acile gittik antobiyoktili damla ve kuruluk için damla verdi. Gözünü ovmasin elimi sürekli temiz tutun dedi. Uyudu şükür ama eller bı gözlere gidiyor. Bu gece nöbetteyim
Çok geçmiş olsun nasıl oldu

Çok geçmiş olsun hemen geçer inşallah 🙏🏻

Cok geçmiş olsun. Gece enf mu oldu acaba diye cayla silin yazacaktim doktor yok dediginiz için. Özellikle renkli gözlü sarışınlara değiyor. Bende o kadar dikkat etmeme rağmen tek gozde başlamıştı. Bize de damla verdiler ve çocuk doktoru hemde göz doktoru demli çayla sil demişti. Geciyo allahin izniyle. Evinize döndüğünüzde içiniz rahat etmezse bi göz doktoruna gösterir genel muayene ettirirsiniz 🫂
Cok teşekkür ederim. Demli çayla ile sildim biraz sakinlesin diye ama dayanamadık. Geçmiş çok yorucuydu inşallah atlatiriz kısa zamanda. 🥰🙏

Kizlar acil bulundugum yerde çocuk doktoru yok ailemin yanindayim. 2 gündür uykuda gözünü kasıyor bugün abarttı gözü kıpkırmızı böyle birşey yaşayan doktora soran oldu mu çok kötü kızardı uykudan uyandırdım kasimasin diye
Alerjı mı oldu kı canm bıseye belkı alerjıdı var kıl tüy olabılır

Kızlar geçmiş zamanda konuşuldu ama yeniden acıyorum konuyu. Cok çekimserim tabii 🙄 emzirirken ev tipi lazer epilasyon cihazı kullanan var mı? Osman hoca doğum sonrası 3 ay sonrasında kullanılabilir diyor ama cesaret de edemiyorum. Kullanan varsa ve memnun olduğu cihaz marka model de yazarsa çok sevinirim 😔
Ev tipi değil ama normal lazere geçen ay başladım ben

Doktora sordun mu peki ne dedi. Ev tipi ile idare etmek istiyorum kiz ayaklanip sözden anlayana kadar bi yere gidemem çünkü. 😞
Valla kadın Doğum ya da çocuk doktoruna sormadım ama internette hep 3 ay itibariyle başlayabileceği yazıyo.Yaptırdıgım yer de hastane.Ben geçen yıl hamile olduğumu bilmeden bir seans tüm vücut gitmiştim.Öğrenir öğrenmez hem bıraktım hem hamileye asla yapmıyorlar.Zararlı olsa emziren annelere de yapmazlar diye düşünüyorum.3 ay kuralı da sundan dolayı diye konuşmuştuk orda hormonlarımız düzelmediğinden fayda göremeyeceğimiz için üç ay demişlerdi.Valla zor bekledim ben.Hamilelik boyunca yüzümde ömrümde görmediğim şeyleri gördüm. Koca hamileliği sabah kalkar kalkmaz cımbızla geçirdim.Simdi çok rahatım şükür iyi ki var lazer 😅🤣

Benimde evde Braun lazerim var ama kullanmaya korkuyorum emzirdiğim için. Acaba kullanılabilir mi
Hamilelikte kesinlikle yasak ama benim bebeğim tamamen mamayla besleniyor artık ondan bu kadar rahatım.Alırsa antibiyotik niyetine günde bir kez emzirebilirsem ne ala.diş beyazlatma bantlarım var ne zamandır kullanmak istiyorum bende ama direkt tükürükten geçeceği için kullanamıyorum ya da cildime sürdüğüm şeylere bile hala dikkat ediyorum.Işının süte bir zarar olur mu bilemiyorum tabi 🫠

Valla kadın Doğum ya da çocuk doktoruna sormadım ama internette hep 3 ay itibariyle başlayabileceği yazıyo.Yaptırdıgım yer de hastane.Ben geçen yıl hamile olduğumu bilmeden bir seans tüm vücut gitmiştim.Öğrenir öğrenmez hem bıraktım hem hamileye asla yapmıyorlar.Zararlı olsa emziren annelere de yapmazlar diye düşünüyorum.3 ay kuralı da sundan dolayı diye konuşmuştuk orda hormonlarımız düzelmediğinden fayda göremeyeceğimiz için üç ay demişlerdi.Valla zor bekledim ben.Hamilelik boyunca yüzümde ömrümde görmediğim şeyleri gördüm. Koca hamileliği sabah kalkar kalkmaz cımbızla geçirdim.Simdi çok rahatım şükür iyi ki var lazer 😅🤣
Ayyyy yüz bölgesinde senin de mi sorunun var 😞😞 allahim günah yazma yarabbim ama düşman başına resmen.. Bende senin gibiyim hergjn ayna karşısındayım hala. Kol bacak neyse zaten tesetturluyum umurumda olmuyor ama yüzüm için uygulayacam bende. 🤦‍♀️

X