2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Aldım iki kutu 7.77 bakır aşığı olarak. İçine kızıl yarım kutu 3/1 kahve beyaz kapatsın diye. Allah'ım ben bu rengin kadiniyim. Daha önce bal köpüğü vs yaptım hem beyaz kapatmadi hemde yüzümü solgun gosterdi. Şuan canlandim hissediyorum. Şimdide Trendyol alışveriş perilerim geldi. Gece emzirme süreleri çok tetikliyor 😂 sepete ekleyip çıkarıyorum... Kizlar öncelik saçlar beyazi olan olmayan hadi boyanain saçlar vallahi kendime geldim. Eşim bile dedi renk gelmiş yüzüne diye.
Bende bugün kas bıyık tırnak daldım bide güzel giyindim hemen ooo bu ne güzellik diyo adam
, arada şaşırtmak lazım 😄😘

Kızlar bebiş akşam uykusuna kaçta geçiyor sizlerin ve kaç saat uyuyup yemek için uyanıyor 9 Temmuz da 5 Aya gireceğiz
Lohusa depresyonum vardı biliyorsunuz çıkmaya başladım hep dışarıdayız dışarıda vakit geçiriyoruz ev içinde huzursuz oluyorum

Kızlar bebiş akşam uykusuna kaçta geçiyor sizlerin ve kaç saat uyuyup yemek için uyanıyor 9 Temmuz da 5 Aya gireceğiz
Lohusa depresyonum vardı biliyorsunuz çıkmaya başladım hep dışarıdayız dışarıda vakit geçiriyoruz ev içinde huzursuz oluyorum
Ben 8 buçuk gibi yatırıyorum 9 a doğru anca dalıyor ama yataginfa yatmiyo bnmle yatmaya alıştı bazen 2 ye kadar yatiyo nadir, ama genelde 11 de uyaniyo 1 de uyaniyo 3 4 5 uyaniyo en son 7 de kalkıyoruz. Gündüz de 3 uyku yapiyo, 6sinda 5 aylik olcak

Ortalama 8 buçukta yatıyor 11 12 arası ilk uyanış sonra 2 3 5 6 güne başlayış

8-9 arası uykuya geçiyo 12-2-4–5-6 derken 6.30 güne başlangıç🙄 gündüz uykuları ise bu ara berbat, uyumamak için direniyor çığlık çığlığa 😪eğer gündüz uyursa da msx 3 kere o da 30-40dk felaket uykusu

10-11 gibi yatırıyorum gündüz çünkü 3 uyku yapıyor som uyku uzun karismiyorum acikcasi şuan yaz saati günler uzun. Kısın ona göre duzenlicem. Sabah 10 a kadar uyuyo ama beslenme 1-4-7-10 olarak yine 3 saatte kalkıyor yedirip yatırıyorum aç olursa uyanır acikmadan çok ağlamadan yediriyorum.

kızlar bebeğim normalde mamasını içerek uyurken son dört beş gündür kesinlikle uykuya direniyor odasına geçiyoruz odasında sahte bir şekilde ağlarken keşfettiği sesleri çıkarmaya başlıyor uykuya direniyor uyumak istemiyor sizler nasıl uyutuyorsunuz 😫

Aldım iki kutu 7.77 bakır aşığı olarak. İçine kızıl yarım kutu 3/1 kahve beyaz kapatsın diye. Allah'ım ben bu rengin kadiniyim. Daha önce bal köpüğü vs yaptım hem beyaz kapatmadi hemde yüzümü solgun gosterdi. Şuan canlandim hissediyorum. Şimdide Trendyol alışveriş perilerim geldi. Gece emzirme süreleri çok tetikliyor 😂 sepete ekleyip çıkarıyorum... Kizlar öncelik saçlar beyazi olan olmayan hadi boyanain saçlar vallahi kendime geldim. Eşim bile dedi renk gelmiş yüzüne diye.
Hiç boyamadım saclarımı şimdiye kadar ama bi özendim şimdi öyle bi anlattın ki🤣🤣 yalnız boya numaran tam bir manifest 777 😎😝
Tüm bakım yapam annislerimize sıhhatler olsun kocaman öpücükler 💋

Benimki akşam 8 de 9 da değişiyor ama sürekli uyanıyor 2 saatte saat başı bu ara çok fazla oluyor . Sen gece maması kullanacağın diyordun naptın ? Ben birkaç gündür veriyorum bir değişiklik olmadı henüz 😕

kızlar bebeğim normalde mamasını içerek uyurken son dört beş gündür kesinlikle uykuya direniyor odasına geçiyoruz odasında sahte bir şekilde ağlarken keşfettiği sesleri çıkarmaya başlıyor uykuya direniyor uyumak istemiyor sizler nasıl uyutuyorsunuz 😫
Gece yine bi şekilde uyuyor da gündüz asla uyumuyor ya 15-20 dk en fazla 40 dk onu da kucakta uyuyor zaten 🤦🏻‍♀️ biberon reddi başladı bizde de valla sonumuz hayrolsun benim sabrım tükenmek üzere 🫨

Benimki akşam 8 de 9 da değişiyor ama sürekli uyanıyor 2 saatte saat başı bu ara çok fazla oluyor . Sen gece maması kullanacağın diyordun naptın ? Ben birkaç gündür veriyorum bir değişiklik olmadı henüz 😕
Daha başlamadım ek gıdaya doktor ısrarla 5 ay olmadan olmaz diyip durdu haftaya başlayacağız 🙏🏻 o zaman gece maması başlayacak
Şimdi ilk uyku 4 saat bizde sonra 2-3-2 değişiyor hep

Kendini daha iyi hissetmene çok sevindim darısı başıma insallah 🥰 10 gibi uyuyor ilk uykusu 3-4 saat sonrası Allah Kerim 😅 ya hiç uyumuyor resmen ya da saat başı kalkıyor 😓

Kendini daha iyi hissetmene çok sevindim darısı başıma insallah 🥰 10 gibi uyuyor ilk uykusu 3-4 saat sonrası Allah Kerim 😅 ya hiç uyumuyor resmen ya da saat başı kalkıyor 😓
Saat bası kalkıp emiyor mu mama mı içiyor
Benim tek avantajım emmemesi mamayla besleniyor başından beri o yüzden meme bağımlılığı yok

Boz bırsz önce allah ızın gece uykusuna gectık benım kı Gungfuz uyumuyır mak yarım saat sureklı ilgi ıstıyor karsısıns geçecen konusacan kucagına alıp hop kayacan sevecen bu gülecek uykusu yoksa jesınlıkle uyunuyır bagırıyor zorla falan uyuyamıyorsun eğer uykusu geldıyse elıyle gozunı ovustırmaya baslıyor ve 5 dakıka ıcınde uyuyor kendı duzenını kurdu ısım var uyutayım yemek yapcam uyuyayım olayı yok o uyuyacak ben öyle ıslerımı yapacam örümcek almak istiyorum bıraz zamanı var kucakta çok yoruyor benı oturduğumda bıle kucagımda gozlerını dıkıyor baslıuor gu almaya ne anlatıyor ne biliyim

X