2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar biz dün 5. Ayımızı bitirdik ve gece uykuları bu gece ozellikle 5-6 saat oldu henuz uyanmadı.Uyanır diye bekliyorum ama pozisyon degistirp tekrar uyumaya devam ediyor.Kendi uyanmadan ve acikmadan uyandirmaj istemiyorum ama benim bebegim zaten cok istahli olmadigi icin acaba iyi mi kotu mu yapiyorum bilmiyorum🥲biliyorum simdi bir cogunuz uykuya hasretim keske benimkide uyusa diceksiniz ama bazen hangisi dogru insan sasiriyor.
Önceki uyuma rutinleri nasıldı az mı uyuyordu? Yazınızı okuyunca çok umutlandım daha yeni 5 aylık olacak ama olsun bir ay daha beklerim 🥲

Kızlar biz dün 5. Ayımızı bitirdik ve gece uykuları bu gece ozellikle 5-6 saat oldu henuz uyanmadı.Uyanır diye bekliyorum ama pozisyon degistirp tekrar uyumaya devam ediyor.Kendi uyanmadan ve acikmadan uyandirmaj istemiyorum ama benim bebegim zaten cok istahli olmadigi icin acaba iyi mi kotu mu yapiyorum bilmiyorum🥲biliyorum simdi bir cogunuz uykuya hasretim keske benimkide uyusa diceksiniz ama bazen hangisi dogru insan decesasiriyor.
Benim kızımda 4. Aya kadar 7 saat bile uyuduğu olmuştu ellemedim hiç. Sadece hasta olduğu ay gece alıp emzirmiştim uyurken. Aylıkta 1 kilo civarında aldı. Gündüz sık emiyordu. Şimdi gece 2 saat zor uyuyor. Uyuyorsa bırakın bence.

Kızlar sizin bebenizin de favori memesi var mi 😅 soldan istekle emiyor sağa geldi mi çekip çekip kafayi geri atiyor öksürüyor sağdaki akışı begenmiyor sanirim ne yapacagimi sasirdim
Benim ilk kızım sağ mememi hiç sevmiyordu 1 yaşından sonrada zorlamadım ben 2 yaşına kadar tek solu emdi. Bu kızımda sol memeyle doyuyor sağ memeyle doymuyordu. Göğüslerim çok yara olduğu için 2 kere acı çekmemek için hep solu verdim. Sağda süt bitti. Solu tek emiyor. Sağ memem tembel ikiside sevmedi 😁

Ben sag memedeyken rahat tut
Benim ilk kızım sağ mememi hiç sevmiyordu 1 yaşından sonrada zorlamadım ben 2 yaşına kadar tek solu emdi. Bu kızımda sol memeyle doyuyor sağ memeyle doymuyordu. Göğüslerim çok yara olduğu için 2 kere acı çekmemek için hep solu verdim. Sağda süt bitti. Solu tek emiyor. Sağ memem tembel ikiside sevmedi 😁
Ben sag memedeyken düzgün tutamiyorum bebegi biraz da ondan belki hani basi boynu cok rahat deglmis gibi

X