2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çözemedim ben bu yoğurt işini 😂😂 artık kaç aya anlarım yapmayı bilmiyorum en son gidip yoğurt makinesi alacam
Bencede hiç gerek yok makineye bende aldım ilk kullandım şimdi kaldırdım duruyor. Sizin gibi fırını ısıtıyorum geceden koyuyorum sabah alıyorum çok güzel yoğurt oluyor. Bende başta aktivia ile mayalıyorum sonra kendi yoğurdum ile

Canım activia ile jersey güzel oluyor mu.Kendimize Hersey mayalıyordum.Bu bebişlere hangi süt ile mayalayacaksınız
Ben yapıyorum. Guzel oluyo.
Doktora gitcem 28inde sorcam bi süt konusunu.
3kg Jersey aliyordum kendimize, aktivia ile Mayaliyorum okey verirse oğluma da yediririm,

Bencede hiç gerek yok makineye bende aldım ilk kullandım şimdi kaldırdım duruyor. Sizin gibi fırını ısıtıyorum geceden koyuyorum sabah alıyorum çok güzel yoğurt oluyor. Bende başta aktivia ile mayalıyorum sonra kendi yoğurdum ile
Aynen bendr ilk aktivia sonra artik 3.4 kere kendi yoğurdum ile mayaliyorum.. Sonra yine aktivia akiyorum 3mayadan sonra

Isı dan kaynakli olabilir, bazen benimde öyle oluyor..
Günlük sut bi deniycem size yazarım güzel olursa
Bende günlük süt ile yaptım iki kavanoz yapmıştım birincisinde hem süt tadı vardı hem sulanıyordu biraz önce ikinci kavanozu açtım çok daha iyi tadı da kıvamı da tutmuş

Bende günlük süt ile yaptım iki kavanoz yapmıştım birincisinde hem süt tadı vardı hem sulanıyordu biraz önce ikinci kavanozu açtım çok daha iyi tadı da kıvamı da tutmuş
Kavanoz icindr mi karıştırıyorsun mayayı?
Ben mesela tencerede karıştiriyorum kavanoza aktarıyorum

X