2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki de kolikti kolay değildi cidden şimdide uyku sorunu başladı malesef. Ama dayanalım herşey güzel olacak. Neden yardım etmiyorlar. Gerçekten insan aşırı yorgun olunca çocuğa da verimli olamıyor. Sen yardım iste annenden canım gelsin bi kaç saat baksın uyu. En azından bebeğin için

Benimki azaldi ama gecmedi konak sampuani etki etmiyor doktora zeytinyagi süreyim mi dedim surme dedi ama dinlenicem sanirim sürecegim bugun
Bizimde geçmedi üst kısımlarda sarı sarı kabuk halinde var doktora sordum Bioderma falan alabilirsin dedi zeytinyağ yapıyorum dedim olur onuda yapablirsin dedi ama baya kabuklaştığı için zeytinyağ sürsemde tarakla kaldırmam gerekiyor oda cildini kızartıyor zor kalkıyor yani konak şampuanı almayı dşünüyrdum siz hangisini kullandınız?

Benimki azaldi ama gecmedi konak sampuani etki etmiyor doktora zeytinyagi süreyim mi dedim surme dedi ama dinlenicem sanirim sürecegim bugun
Karbonati sulandırıp konak olan bölgeye yumuşak yumuşak uygulayın elinizle sonra temiz bi ağız beziyle ya da pamukla silin usul usul. Biz bir kere yaptık tekrarlamadı çok şükür

Bir kere istedim sadece onda da tepemde gezip durdular aa bak anne uyuyo annenin uykusu varmış gel içerde oynayalım anne uyanmasın anne üşümüş mu gel üstünü örtelim. Zemheride dışarlarda yatayım bırakın beni ya yarım saat sırt üstü yatmış oldum sadece. Duşa giriyorum kapının önünde gezecekleri tutuyor mesela falan filan. Bir daha da yardım istemedim. Zaten teklif edilmemişti.

Hiç iyi gelmiyor ne zaman yanlarına gitsem tepetaklak oluyorum. Bıraktım artık görüşmeyecem

Karbonati sulandırıp konak olan bölgeye yumuşak yumuşak uygulayın elinizle sonra temiz bi ağız beziyle ya da pamukla silin usul usul. Biz bir kere yaptık tekrarlamadı çok şükür
Banada zeytinyağlı karbonatı karıştırın öyle sür sonra Tara dediler ama karbonat bize küçük küçük sivilcelenmeler yaptı o yüzden Bir daha denemedim

Banada zeytinyağlı karbonatı karıştırın öyle sür sonra Tara dediler ama karbonat bize küçük küçük sivilcelenmeler yaptı o yüzden Bir daha denemedim
Aa halbuki iyi gelir karbonat denemeden bilemiyoruz işte. Zeytinyağı asidik ya tahriş etmesin bebe yağı ile yumuşatmayı deneyin isterseniz

Yanlardan açılıyor bu da. Yandaki klipsten çekince açılıyor. İçersinde hareket etmesi zor yani tek bacak yerine siz koymazsanız iki bacağıyla o manevrayı yapamazlar. Geçen mutfak tezgahına koydum kahvaltı hazırladım mesela yere koydum ütü yaptım henüz 10-15 dk oturuyor alistikca daha uzun oturur diye düşünüyorum

Kızlar bişey soracağım uzun süre dışarıdaydım bugün sütümü sağdım biberona koydum 2 saat oldu acaba içersem oğluma nişey olur mu ya süt termosta durmazmış bakteri ürer miş o kadar sıcak değil ki memeden çıkan süt anlamadım ne yapsam

Bende bu modelle diğer model arasında kaldım bunun bacak arası açık diye düşündürmüştü minderini aldınızmı

Aa halbuki iyi gelir karbonat denemeden bilemiyoruz işte. Zeytinyağı asidik ya tahriş etmesin bebe yağı ile yumuşatmayı deneyin isterseniz
Bidahakine bebe yağını deneyim konak tarağıyla kaldırıyorum ama cildi kızarıyor silikon konak tarakları varmış olmadı ondan alıcam

Mustelanin konak sampuani. Hafifletti ama tamamen gecirmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…