2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bu aralar sanırım hepsi aynı sürekli ağalyarak uyanıyorlar.Ben diş diye düşünüyorum.Normal değil bu durum.

Ben ne yaptım kV bebım evım musaıt degıl aç evının kapılarının bız gelcez dedım colık çocuğu topladım kaynımds oraya geldi kuzı falan kestiler 3 tane kendı k hayvanımı olduğu hıbı dagıttım sokmadım eve hıc kım uğraşacak yemek istiyorsanız efe'ye bakacaksınız dedım kaynım baya aldı baktı dısarıya falan çıkardı kV mamasını yaprı yedırdı temızledı valla bebeğe bakacaksınız ya dıger işlere uyutıtu gece 11 de gelsım evıme yaz günü oh bulduğu nüz yere yatın dedım ben gıdecem annemlere hazırlık yapcam dedım yemek vaktı haber verın bana da dedım almadım getirmedim benım adam dıyorkı abı burda bızde mı kalacan dıyor hala manyak

Bu aralar sanırım hepsi aynı sürekli ağalyarak uyanıyorlar.Ben diş diye düşünüyorum.Normal değil bu durum.
Benimki ağlayarak uyanmıyor birkaç gündür mızırdanarak uyanıyor sadece. Bilmiyorum derdi ne? Zaten gündüz uykusu yoktu benimkinin şimdi gece de kalmadı.

Bir de ek gıda ile alakalı.tadım yaparken neleri kaşıkla suyunu tattıracağız doktoru yönlendiren var mı bu konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…