2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet gerçekten çığlık atıyor elleri hep ağzında oyuncakları ağzına götürüyor salyası akıyor çeşme gibi çok zor bi 4. Ay. Umarım 5. Ayda rahatlarız diyecem de galiba sonra da diş stresi başlıyor

Sarımsak bal limon kürü, tuzlu su ile gargara bunlar beni bir nebze de olsa rahatlatmıştı çok geçmiş olsun.

Çok sağol canım yapayım limon sütü kesermi ondan çekiniyodum? boşhna demiyorum hastaneden daha fazla iyi geliyor burası en azından derdimden anlauan bisürü kızkardeş
Rica ederim ne demek çok haklısınız burası gerçekten iyi geliyor bana da benim bebiş sadece anne sütü alıyor limon sütümü kesmedi.

Hayattaki yaptığım en doğru karar kaynanam vw görümcemle görüşmemekyıpratıyorlar gerçekten.

Sarımsak tüketin çorbalarınıza filan koyun , doğal antibiyotik...ıhlamur çayı ballı olarak tüketin bana o iyi gelmişti sütümde artmıştı..geçmiş olsun

Bizim bebeyi sivrisinek ısırmış kafasında 3 tane kolunda iki tane acaba diyorum gece uyumama sürekli dönme ve huzursuz olma sebebi sivrisinek ısırığımı ve kurtulamadık şunlardan.

Çok sağol canım yapayım limon sütü kesermi ondan çekiniyodum? boşhna demiyorum hastaneden daha fazla iyi geliyor burası en azından derdimden anlauan bisürü kızkardeş
Ben hamileyken corona salgın atlattım son ayımda ilaçta kullanamıyoruz. Vicks’i ayak altlarıma masajla sürüp kalın çorap giydim iyice terledim hemen geçirdi hastalığı o şekilde yapabilirsin

Çalışan anneler nasıl bir izliceksiniz geceleri bebekle nasıl olcak ki ya uykusuz işe gitme falan çok karışık çok
Herkese hayırlı bayramlar canlar, huzurlu sakin bir bayram geçirmeniz dileğiyle... 5. Ayın bitmesine 2 gün kala pek güzel şeyler söyleyemeyeceğim, sıcaklar mı yaşadığımız hastalık mı bilemiyorum ama gece ve gündüz uykuları yarım saatte kırk dakikada bire düştü
Çişi için su vermeye başladım 2 gündür, rengi biraz daha normale döndü çok şükür.
R Rainbow12 canım Rabbim kolaylığını veriyor. Ben büyükte çalışıyordum. Ve geceleri çok huysuz bir bebekti. Nasıl işe gideceğim diyordum, gider mescide uyurum herhalde diyordum. Birde doktora yeterlilik sınavına hazırlanmam gerekiyordu. Kızım 9 aylıkken anneme bırakmaya başladım sabah 6 akşam 6 çalılıyordum. Ve ben servis dahil hiç mesaide uyumadım deli gibi ders çalıştım ki önceleri bile öğle arası uyumuşluğum vardı. Bana gece uyumayan kızım anneme 11 e kadar 12 ye kadar uyuyordu

Doktor diyor sütün var, mama verme eşime kalsa yokherşeyin sorumlusu benim süt zaten..uyumasa benim sütten ,gazlansa benim sütten,ağlasa benim süttenyetersiz hissettirmek için herşeyi yapıyorlar..
Çıkarıp fışkırtıcam az kaldı dıkşın dıkşın

Gerçekten öyle bende bayadır uyku görmedim ama özellikle bu 4. Ay daha beter oldu uyku kalmadı benim saatte bir uyanır oldu hele dün gece yarım saat 1 saat sonra ayakta
Ya yok delircem artık ne gece ne gündüz uykusu var ben koca kadin dayanamıyorum bunlar nasıl dayanıyor minnacık bedenleriyle
Allah yukarda ne bu dünyada ne öbür dunyada hakkımı helal etmiyorum kvye.
Yazıklar olsun hepsine

Bu 4. Ay cidden nedir hepsi aynı anda uyku problemi yaşıyor. Dün gece 40 dk 1 saatte bir kalktı valla uyku yok bana zaten en son 5.30 da kalktı 2 saat uyumadı uyudu sonra yarım saatte bir gene kalktı en son 10.30da kalktı bu saate kadar uyumadı.

Ben de hiç helal etmiyorum. Bak bayram günü bile burnumdan getirdi inan. Nefret duygusunu bu yaşımda yeni öğrendim. Ben ailemden önce onların bayramını kutlamaya gittim aileme uğramadım bile. Ama öyle bir kadın ki yine sinirimi bozdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…