💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar bugün 14. Haftam ve kahve lekem geldi doktora gittim ama birşey yok dedi neden oldu bilmiyorum progestan fitil tekrardan başlıyorum . Benden haftası büyük olan bu durum yaşayan varmı acaba
Gecmıs olsun yorulma dinlen sürekli bende 14+3 ama yaşamadım hiç sürekli dınlenıyorum

Geçmiş olsun kuzum 🙏🏼 bu haftalarda artık beklemiyoruz kanama. baya korkmuşsundur. çok şükür bebeğin iyiymiş
Çok şükür evet çok korktum bir anda oldu umarım sorunda olmaz 🙏 zor aşamalardan geçiyoruz kolay değil hepimizin hayali var herkes için iyi olur sağlıkla kucağımıza alırız 🙏inşallah

Kızlar selam, nasılsınız ? Bebeğinin cinsiyetini öğrenen var mı Kaç kg aldınız ? Göbüşler çıktı mı merak ediyorum 😍☺️

Kızlar selam, nasılsınız ? Bebeğinin cinsiyetini öğrenen var mı Kaç kg aldınız ? Göbüşler çıktı mı merak ediyorum 😍☺️
Selam 🙆🏻‍♀️ ben kilo almadım 9. Hafta da cinsiyetin erkek olduğunu genetik doktorum söylemişti benim 2 . Gebelik olduğun mıdır bilemem ama karnım çıktı sat a göre 13+2 ultrasyona göre 14 bekliyoruz bakalım 😁

Grupta biri vardı çift transfer olup 3 gebelik oluşan kalp atımı da almıştı geçen gün aklıma geldi ne oldu acaba onun durumu bilen var mı

Selam 🙆🏻‍♀️ ben kilo almadım 9. Hafta da cinsiyetin erkek olduğunu genetik doktorum söylemişti benim 2 . Gebelik olduğun mıdır bilemem ama karnım çıktı sat a göre 13+2 ultrasyona göre 14 bekliyoruz bakalım 😁
Hayırlı olsun canımm😍😍 evet benim de öyle. İlk gebeliğimde 6.ayda karnım anca çıkmıştı. Bunda ise baya büyüdü🙂

Hosgeldın canım ben de 14+4 oldum cinsiyet kız kilo almadım ama minik bir göbek oluştu gibi 😂sen nasılsın🥰
Ben de 13+6 dayım canım. İyiyim şükür .Ben hormon ilaçları ile otomatik 3 kg aldım ama şuan normal seyrinde ilerliyor 😊 hayırlı olsun canımm❤️

Hellooo ben 12.haftadayım, hiç kilo almadım çok fazla kusuyorum. İdeal kilomda gebe kalmamıştım o yüzden işime geldi, doktorum da kiloyu pek sevmiyor bir şey olmaz iyi gidiyoruz dedi. Benim bayağı göbüşüm var, özellikle akşamları top gibi 🤭

Ben de 13+6 dayım canım. İyiyim şükür .Ben hormon ilaçları ile otomatik 3 kg aldım ama şuan normal seyrinde ilerliyor 😊 hayırlı olsun canımm❤️
Canım sağol iyiyim. Sen nasılsın? Senin cinsiyet belli oldu mu? Ben 14+0 ı'm 😅 4-5 kilo aldım gibi. Ekmek yemekten şiştim. İlaçlar da çok şişirmişti zaten baya çok kilolu şekilde devam ediyorum.

Hellooo ben 12.haftadayım, hiç kilo almadım çok fazla kusuyorum. İdeal kilomda gebe kalmamıştım o yüzden işime geldi, doktorum da kiloyu pek sevmiyor bir şey olmaz iyi gidiyoruz dedi. Benim bayağı göbüşüm var, özellikle akşamları top gibi 🤭
Evet benim de canımm göbüş önden gidiyor 😍 ne zaman kontrolün bir daha 😊

Canım sağol iyiyim. Sen nasılsın? Senin cinsiyet belli oldu mu? Ben 14+0 ı'm 😅 4-5 kilo aldım gibi. Ekmek yemekten şiştim. İlaçlar da çok şişirmişti zaten baya çok kilolu şekilde devam ediyorum.
Ben de iyiyim canım teşekkürler. Evet ben de ilaçlar ile şiştim, mideme de iyi gelen ekmek olduğu için ekmekte kilo aldırdı sanırım , ama ne yapalım sağlıkla büyüsünler veririz 😊 henüz belli olmadı canım cinsiyet, pazartesi gideceğim inşallah , sanırım o zaman olur 😇

Ben de iyiyim canım teşekkürler. Evet ben de ilaçlar ile şiştim, mideme de iyi gelen ekmek olduğu için ekmekte kilo aldırdı sanırım , ama ne yapalım sağlıkla büyüsünler veririz 😊 henüz belli olmadı canım cinsiyet, pazartesi gideceğim inşallah , sanırım o zaman olur 😇
Benim de pazartesi belli olacak 😍

Bugündü kontrolüm, Fetal DNA için de kan verdim haftaya çıkacak sonucu. Diğer kontrolüm 16 Temmuz’da :) doktor değişikliği yapmayı planlıyorum sonuçlar temiz geldikten sonra, 2-3 haftayı bulur diğer kontrolüm ❤️
Ayy hadi hayırlısı , bize de mutlaka haber ver canım❤️☺️ doktorun ile sıkıntı mı oldu ?

Ayy hadi hayırlısı , bize de mutlaka haber ver canım❤️☺️ doktorun ile sıkıntı mı oldu ?
Veririm tabi.
Hiçbir sıkıntı yok aksine çok güveniyorum ama ben İstanbul’un bir ucundayım o diğer ucunda :KK43: tüp bebek doktorum olduğu için değiştirmek istemedim ama yol mahvediyor. Bir de özel kliniği var pahalı değil ama doğum sigortamız var özel bir hastanede devam etmek istiyorum. Memnun olmadığım tek şey sadece sezaryen doğum yapması, normal doğumu desteklemiyor. Ben çok istiyorum normal doğum yapmayı. O yüzden doktor arayışındayım.

X