2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Dikkat ettiğin sürece bir şey olmaz aslında da benim doktorum 12 haftaya kadar dikkatli olalım yinede dediği için uzak duruyorum. Bende yemek bulaşık evet kutsal caamsirlarimizi sermek dışında bir şey yapamıyorum:)
İçin nasıl rahatsa öyle yap canım bir süreç bu sonuçta zihnimiz yeterince yorgun zaten bedenimiz de dinleniversin 🥰

Kızlar 6 7 8 9 hafta sürekli ultrason girdim merak ettiğim için bir de kanama vardı diye girdim. Şimdi doktorum yokmuş haftaya gidicem kontrole ultrason cihazına da sürekli girmek zararlı diyorlar youtubede bi prof dinledim otizm sebebi olabilir girmeyin ayda bir yeterli diyor. Biz nasıl ayda biri bekleyelim ya ben 3 aylık olana kadar 5 kere girmiş sayilicam
Canım maalesef internet karmakarışık kesin olmayan bilgilerle dolu etkileniyoruz hepimiz kalp atışı dinlemenin zararlı olduğunu da duymuştum tetanoz aşısı 20. Hafta yapılması gerekiyor zararlı diyen de var yaptırmanız gerek diyen de hepimizin kafası karışıyor ama genel olarak herkes bizim gibi ultrosana giriyor bende ilk haftalar haftada bir gidip ultrasona girdim şimdi 15 günde bir çağırıyor dr araya zaman girince de bebeği merak ediyoruz inşallah en güzel şekilde atlatırız bu süreci 🙏

Canım maalesef internet karmakarışık kesin olmayan bilgilerle dolu etkileniyoruz hepimiz kalp atışı dinlemenin zararlı olduğunu da duymuştum tetanoz aşısı 20. Hafta yapılması gerekiyor zararlı diyen de var yaptırmanız gerek diyen de hepimizin kafası karışıyor ama genel olarak herkes bizim gibi ultrosana giriyor bende ilk haftalar haftada bir gidip ultrasona girdim şimdi 15 günde bir çağırıyor dr araya zaman girince de bebeği merak ediyoruz inşallah en güzel şekilde atlatırız bu süreci 🙏
Gerçekten öyle oldu benimde 6 7 8 9 haftada hep hafta bir bazen iki girdim. Youtubede bi prof söyleyince bu seferde abarttimmi acaba diyorum. Ama ilk haftalar haklı endiselerimiz oldu normal bir gebelik değildi:KK43:

Kızlar taramaları yaptıran oldu mutaramalar nasıl oluyor ve sonuçlar hemen çıkıyor mu

Maşallah cinsiyet için doktorunuz bir şey dedi mi ne zaman belli olur vs diye ben pazartesi gittim Dr cinsiyete bakalım görünecek mi dedi göremedi iki hafta sonra geldiğinde görebiliriz dedi de merak ettim 😊
Canım salı günü gittim cinsiyete doğru yaklaşıyoruz önümüzdeki haftalar belli olur dedi, benim temmuzun 4ünde randevum var fetal dna testide yapılacak 10 günde çıkıyormuş sonuç ordada belli oluyormuş cinsiyet🙏🏻

Canım salı günü gittim cinsiyete doğru yaklaşıyoruz önümüzdeki haftalar belli olur dedi, benim temmuzun 4ünde randevum var fetal dna testide yapılacak 10 günde çıkıyormuş sonuç ordada belli oluyormuş cinsiyet🙏🏻
Fetal dna fiyatı nedir acaba evet onda da belli oluyor hayırlısı olsun inşallah hakkımızda ben fetal dna yaptıramam bütçemizi zorlar ikili taramayı da yaptırmayı düşünmüyorum

Evet canm erkek baya da gosterdi :) cok sukur suana kdr br zorlugum olmadi ara ara lekelenmem devam ediyor ama doktorum normal rahim.buyuyor dedi senn nasl gidiyor
Benimde iyi gidiyor çok şükür 6. Haftadayken kahverengi lekelenmem oldu bir kaç gün geçti şimdi bir şey yok büyük belirtilerimde yok sadece göğüs hassasiyeti bol bol WC çıkma ara ara batma sağlıkla gelsinler inşallah 🙏

X