2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnşallah canm ebeler verme emzır dıyor ama ben ıkı çocuk doktoruna gıttım ıkısıde mama takvıyesı verdı önemli olan haftalık aldıgı kg anne sütüyle en az 150 200 gram alıyorsa takvıyesız sütun yeterlı demektır

Eklentiler

• IMG_20240426_165151.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 84
Evdeyken tv acik oluyor ama Arkası dönük yatırıyorum, genelde bakmamasi için uğraşıyorum.. Ama Bir yere gidince hemnn takılıyor gözü

Bizde Öyleyiz evde..
Allahtan diyorum. Aşırı kilosu yok yoksa. Tutulmaz Şekilde..
Arkadaşım var oğlu 2aylik.6kilo böyle bizim Gibi iş. Yapamıyor tutup

Kızlar sizin bebekleriniz de hala gaz sancıları işe kıvranıyor mu? Bir ara bazen kendi uğraşıp çıkarıyordu veya destekle masajla ben çıkarıyordum birkaç gündür kıvranıyor çok gazı var anlamıyorum yediklerime de dikkat ediyorum. Mahvetti bu süreç bizi Sizde durumlar nasıl?

Almamış canım gerçi arkadaşım normal diyor onun bebeğide 10. Gün doktorda doğum kilosundan 200 gramm eksik çıkmış sonra artmış bebişin kilosu sütüde 15. Gün artmış ödemler gidiyormuş bebeğin vücudundan ama ebe hiç bahsetmedi bundan İNŞALLAH bu yüzdendir bidee sütüm yetmesi içinn tamamen gelmesi gerekirdi benim yeni yenii artıyor süt sezeryandan dolayı canım yetip yetmiceğini ancak 1 kaç haftaya anlayabilirim sanırım Birde evett ebe mamaa tavsiye etmiyorda onunla ilerlemiycem artık çocuk doktoruna sorucam Nasipse İNŞALLAH tüm bebişler sağlıkla ilerler

İnstagramda arkadaşlarımın gezi fotoğraflarını gördüm ve normalde şimdi bende orda olurdum dedim. Eski normali mi çok özlüyorum sonra böyle düşündüğüm için üzülüyorum. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak sanırım

Ben de şampuan onu kullanıyorum ama sanırım artık nemlendirme de yapsam iyi olacak

Evet canım bazen kendisi çıkarıyor ama. Bazende kıvranıyor

İyi akşamlar. Çalışan anneler ücretli- ücretsiz izin sonrasi bebeklerini kime emanet edip ise baslicak. Nasıl bir yol haritaniz var ?

O
B Buffalosos Merhaba nasilsiniz? Mental olarak toparlababildiniz mi ?
yok malesef hatta grup terapimi bıraktım 10 kişiydik 9unun problemi doğumdan sonra kilo sorunu memeye yapışık bebek falan. Kendimden hiçbir şey bulamadım hem param gitti hem daha sinirim bozuldu. Benim bebeğim emmiyor mamayla besliyorum ne kadar dışarı yansıtmasam da üzüyor bu konu beni.. daha kötü oldum terapide bıraktım.
Psikolojik olarak hala berbat haldeyim bebeğimi çok seviyorum ama devamlı ağlıyorum hala

Canım 13 yaşında oğlum var. Tecrübesiz anne degildim. Degildim yani ama 2. Oğlumda işler hiç öyle olmadı. Yalnız değilsin. Ama bil ki bunların hepsi geçiyor kendini zihninde yönetmen lazım. Bebeğinin bu günleri geri gelmicek minicik ayakları elleri olmayacak.. agular bugular o kokular anılarda kalmak diye diye anı yaşıyorum. Benim totalde 4 ameliyatim oldu. Zorluyor. Tek tuple hamile kaldım ve 20 gün 2 kişinin destegi ile yattığım yerden kalkarak lohusaligi geçirdim. Ama biliyordum GEÇECEK. o yüzden keşke yakın olsaydık bi kahve içer iki sohbetle cozulurdu. Çünkü bence sorun yalnizlik. Kendimden biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…