2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ben bestlak+solgar kullanıyorum 3 günlükten beri,sütüm daha gelmemişti doğru düzgün ama sonrasında gayet güzel geldi yetiyor kızıma
Yaa ne mutlu keske ben de yapsaydım ebatlar var Solgar aldım yolda.Milkin aldım.Bir de çörekotu yagı kapsülü aldım o da geliyor.İnsallah bir artış olur 🙏🏻

Bio natural bi deniycem, su zikkim. Mustela da b8i halta yaramıyor zaten.
Hametan sürdüm dün bakalım gecer inşallah
Mustela gerçekten pişmanlık iyi diye aldık vasat çıktı 🥺 sudocreem baya etkili içinde çinko var çabuk iyilestiriyor deneyebilirsin biraz yoğun bir krem kokusu da hoş pudra gibi kokuyor 🌸

Ben de mavi molfix kullanıyordum pişik oldu ilk ıslak mendili suçladık bıraktım pamuğa geçtim iyileşti sonra bi daha pişik oldu daha fena halde,doktor hamazinc ve bi tane de mantar kremi yazdı aynı zamanda bezi de değiştirdik prima premium care aldık çok şükür nerdeyse 1 haftada tamamen iyileşti artık kaka yaptığını fark edince alıyorum hemen kakasının tenine değmesi çok kötü yapıyor hassas olduğu için

1-2 günde bir kaka yapıyor ama çok net 2 saatte bir dolu çişli bez değiştiriyorum sleepy bio natural memnunum sızdırmıyor sonuna kadar çiş yapmış oluyor hep

Hangi bezi kullsnicaz of
Ben de şuan sleepy bio natural kullanıyorum. Sleepy kalıpları dar maalesef doğum öncesi almıştım 2 numarayı ama taktığım andan beri iz yapıyor bacaklarına bitene kadar kullanacağım artık o şekilde. Belediye bir paket pure baby göndermiş 3 numara bu bitince ona bakacağım. Sonra goon alacağım.

Eklentiler

• IMG_5976.jpeg
    IMG_5976.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar sleepy’nin en iyi serisi ecologic olan. Her yerde bulunmuyor daha çok Migros’ta satılıyor. Boyut olarak diğer serilerine göre daha büyük ve yumuşacık. Ben çok memnun kaldım kızıma büyük geldiği halde sızdırma vs yapmadı. Bebek bezi arayışında olanlar bir şans verebilirler.

Eklentiler

• IMG_6335.jpeg
    IMG_6335.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar sleepy’nin en iyi serisi ecologic olan. Her yerde bulunmuyor daha çok Migros’ta satılıyor. Boyut olarak diğer serilerine göre daha büyük ve yumuşacık. Ben çok memnun kaldım kızıma büyük geldiği halde sızdırma vs yapmadı. Bebek bezi arayışında olanlar bir şans verebilirler.
Arada baya fark varmış ben hep bio natural stokladim ihtiyaç olursa ondan alırım artık🤗

X