2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Arkadaşlar bebek arabası almayı düşünüyoruz, ama bu konuda hiçbir bilgimiz yok, yenidoğan için alıp ağırlaşınca kullanım zorluğu olmasın istiyoruz sizce hafif ve pratik tek elle kapanan, yenidoğandan bir kaç yaşa kadar kullanılabilecek bir ürün var mı ? Ya da sizler ne aldınız
Biz Kraft kabin boy aldık kullanışlı çok ağır da değil

Kızlar rezene ile ilgili bir şeyler konuşuldu karaciğer enzimine etki ediyor diye. Şimdi rezene içeyim mi kafama çok takıldı, bir de sizce bestlak işe yarıyor mu gerçekten ?

Sağımda çıkan miktarlara takılmamak lazım bebeğin kilo alımı normalse emince rahatlayıp ağlamıyorsa sıkıntı yoktur ben sırf moral bozmamak için sağmıyorum gerçi sağmaya vakit de yok bebeğim uyumuyor.Bebeğin emdiği miktarlar çok daha fazla çünkü o sırada anlık salgılanıyor, sağmazsam azalır gibi bir düşünceye girmeyin bebek emdiği sürece azalmaz merak etmeyin 🌺
Bu miktarları okuyunca benim moralim bozuluyor 20 cc 30 cc en fazla

Eklentiler

• IMG_5205.jpeg
    IMG_5205.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 41
Banyodan sonra cin gibi olan çocuğum bugün banyo yapınca 4 saatlik uykuyu banyo sonrası yaptı ve şuan uyandı bu gece şenlik var 😀 geceyi nasıl geçiriyorsunuz telefona falan bakmasam ayakta uyuyorum gece
Bende sürekli buraya falan bakıyorum arada yeni Doğum yapan arkadaşıma yaziyorum 🤣 nöbette tek olmadığımı bilmek. İyi geliyor

Bugün oğlumu parka çıkardık hava guzeldi. Saat 3 te orda mama verdim neyse 5te eve geldik Kıyameti kopardı nasıl ağlıyor..
Neyse emzirdim iki meme,. Sonra uyudu bende yatırdım 5dk.olmadi yine bağırıyor gazini vs çıkardım hiç aç olduğu aklıma gelmiyor nedense emip uyuyor ya sütum yetiyor sanıyordum.
Neyse 60cc mama yaptım hemen birde iki meme yine Emdi uyudu çocuk.
Kendime çok. Kızdım 😒😒
2saat uyudu..
Şimdi sahuru bekliyor 🤣🤣

Bugün oğlumu parka çıkardık hava guzeldi. Saat 3 te orda mama verdim neyse 5te eve geldik Kıyameti kopardı nasıl ağlıyor..
Neyse emzirdim iki meme,. Sonra uyudu bende yatırdım 5dk.olmadi yine bağırıyor gazini vs çıkardım hiç aç olduğu aklıma gelmiyor nedense emip uyuyor ya sütum yetiyor sanıyordum.
Neyse 60cc mama yaptım hemen birde iki meme yine Emdi uyudu çocuk.
Kendime çok. Kızdım 😒😒
2saat uyudu..
Şimdi sahuru bekliyor 🤣🤣
Çocuk ağlıyor ve uyumuyorsa doymuyor manasına mı geliyor yani çünkü bizde de durum bu ve ben mama vermiyorum. Sürekli gazı var diye düşünüyorum🥺

Benim de öyle sağım yaparken ikisi toplam 160 geliyordu sadece emzirmeye döndüm süt de azaldı gibi geldi o yüzden şimdi tekrar bi sağacağım çok azalırsa diye de korkuyorum
Bence süt azalmıyor buradamkızların dediği gibivğcut bebek emziğinde o ten temasından bebeğe yeteri kadarını da üretiyor olabilir

Kızlar bebeklerin dudak kuruluğu için lansinoh göğüs ucu kremi sürsek ne olur internette böyle bir yazı buldum ama

Eklentiler

• IMG_4989.jpeg
    IMG_4989.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 33
X