2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim bu gaz damlaları hakkındaki kanaatim bu yönde oldu ilk bebeğim çok gazlıydı damla kullandım her anne gibi kurtarıcı gibi gördüm başlarda iyiydi sonra giderek çocuğu tıkamaya başladı gün içinde resmen şişiyordu sonra kusmayan çocuk sürekli fışkırtarak kusmaya başlayınca ayıktım. Malesef su bile vermediğimiz bebeklerimize bazen eziyet olabiliyor bu damlalar. Kimse yanlış anlamasın tabikide tamamen faydasını görenler vardır ama her bebekte durum aynı olmayabiliyor.
Katılıyorum ama her bebek farklı işe yaradığı da oluyor bence..bu damlayı ilk bebeğimde kullandım çok faydası oldu ama kızımda görüyorum ki işkence oldu çok üzgünüm ☹️

Kızlar bu kiraz çekirdekli kemeri nerede kaç dk kaç derecede ısıtıyorsunuz ? Mikrodalgada 30 sn demiş ama benim mikrodalgam yok

5 Dk 5 dk emiyordu, sonra da sağdığım sütü veriyordum. Bir öğün emzirmesem de sağıyordum sonra veriyordum. Göğüs uçlarım acıyor bazen. Dolapta hep süt oldu şimdiye kadar. Sağma işini azaltacağım ama bu sabah 10 Dk sol, 15 dk sağ emdi doydu
Ben her beslenme de tek meme gidiyorum doyuyor ve biberon da vermediğim için sağdıklarım da ziyan oldu.Bi de göğdüm de sertleşmeler var ama sağsam daha fazla süt üreticem yine.Mastite dönmeden sağarım diye düşünüyorum

Bende öyle yaptım bir göğsümü daha fena yapmıştı onu vermiyorum sağıyorum iyileşiyor. Hangi kremi verdi doktor acaba. Tutturmak gerçekten önemli ağzını açmadığı için ucunu bildiğin çiğneyerek alıyor o zamanda ben ölüyorum :KK43:
Aynen öyle sanki sakız çiğniyor. Benim ilk çocukta hiç böyle olmamıştı azıcık yara olup hemen geçmişti. Bunda aylardır yara bir de mastit oluyordum az daha direkten döndüm resmen ama halen ağrılarım bitmiş değil😔 İnan bin çeşit krem kullandım desem yeridir. Ama bana fayda eden Bactroban'ın yeşil renkte olanı oldu. Eğer sende yoksa onu da bi dene inşallah kurtuluruz bu dertten🙏

Aynen öyle sanki sakız çiğniyor. Benim ilk çocukta hiç böyle olmamıştı azıcık yara olup hemen geçmişti. Bunda aylardır yara bir de mastit oluyordum az daha direkten döndüm resmen ama halen ağrılarım bitmiş değil😔 İnan bin çeşit krem kullandım desem yeridir. Ama bana fayda eden Bactroban'ın yeşil renkte olanı oldu. Eğer sende yoksa onu da bi dene inşallah kurtuluruz bu dertten🙏
Aynıyız gerçekten buda benim ikinci benimde ilkinde yara oldu ama bu kadar acımamıştı. Dil veya dudak bağı da olunca yara oluyormuş baktırdın mı onlara. Benim kıza baktı doktor dil bağı yok dudak bağıda hafif var emmeye engel olmaz dedi. Ben mastiti önceden tecrübeli olduğum için her banyoda sıcak uygulayıp taradım göğüslerimi. O kremide deneyim bakalım. Amin inşallah

Benimkide at gibi kisneme sesi çıkarıyor bugün mis gibi yikadim patladım sen kaka yap sırtına kadar çıkar tam.temizlerken üzerine çiş kafasına kadar da çiş oldu fuzelce sildim ettim bidaha bir çiş benim üstüme allahim ya sidikli bokluk 2 gjndur kaka yapamiyordu ve çok huzursuzdu bugün yaptı her yeri batırdı koydu

Kızlar bu kiraz çekirdekli kemeri nerede kaç dk kaç derecede ısıtıyorsunuz ? Mikrodalgada 30 sn demiş ama benim mikrodalgam yok
Tavaya bile atsan oluyo ben airfryda ısıttım 10 dakikada 150 derece
Memnun kalırsan ben de alayım kararsızım alsam mı diye 🥲
Ben çok krizli anlarda 3 kere kullandım epey faydasını gördüm ısıtıp bağlayıp kundakladım kucağımda sırtını sıvazladım kemer soğumadan hemen alttan başladı gaz çıkarmaya.

Tavaya bile atsan oluyo ben airfryda ısıttım 10 dakikada 150 derece

Ben çok krizli anlarda 3 kere kullandım epey faydasını gördüm ısıtıp bağlayıp kundakladım kucağımda sırtını sıvazladım kemer soğumadan hemen alttan başladı gaz çıkarmaya.
Patikli olandan mı var sizde sadece karın olan mı ben de alayım o zaman

X