2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar kızımın sivilceleri böyle kabuk kabuk oldu sertleşti dokusu sivilce çıkaran diğer bebişlerde de böyle mi oldu acaba

Eklentiler

• 39F6FD1B-5364-4063-89F1-F9EE4C2CD263.jpeg
    39F6FD1B-5364-4063-89F1-F9EE4C2CD263.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 76
çok tşk ederim ben çok ağır geçiriyorum kv ye gel bakıver çocuğa dedim oda korktu hasta olurum diye bütün etlerim sırtım ağrıyor ağlıyorum şu saatte bile allahta gönlümü biliyorya sürekli söyleniyorum elti me insan sabi bebeği düşünür yine saklamaz hastalığını
sen yine kibarmışsın ben saçını zbaşını onun yolardım elimden kimse alamazdı bir daha da yüzüne bakmazdım bilerek yapmışsa

Kızlar anne sutu yada mamayi kac cc iciyor bebislerini benimkinin son 1 haftadir iştahi azaldi 2 saatte bir yada 3 saatte bir 40 yada 50 cc iciyor ne yapacagimi sasirdim

Ne güzel sizinkiler büyükmüş benim kızım 3 buçuk yaşında anaokuluna gidiyor doğum yaptığımda 1 ay gitmedi ama bu seferde evde tekim zor oluyor ilgilenemiyorum sıkılıyor. Babaannede alt katımızda ama onada gitmek istemiyor. Okula yolladık ama bu seferde hastalık eksik olmuyor. Huyları çok değişti bebeği gördüğü an atlıyor üstüne. Biri bebeği alsın çekiştirip almak istiyor. Bebekten çok büyük kızım zorluyor beni 🥲
Zamanla kabullenecektir canım, daha çok yeni, her şey bir düzene girecek inşallah 🤲🤲

Oyyy saçlara kurban olsun teyzesi 🧿🧿🧿 onlar sanki konak canım, orda da olur mu deme benim bebede de var aynı yerde
Teşekkür ederiz teyzesiii 😍 yaa konak olması mı daha kötü yoksa sivilce olması mı bilemedim :KK43: alnında sivilce vardı sonra kuruyup böyle oldu konak olabilceğini düşünmemiştim yanaklarındakiler de kuruyup sertleşmeye başladı kabuk olacak böyle büyük ihtimalle :KK43:

Benimkide oyle ne kadar yedigini bilmiyorum mamada vermiyorum amma hep memede sanki yapışıyor birakmak istemiyor meme uclarım kıpkımızı

Of evet şimdiden özlicem bu zamanlarını diye tribe de giriyorum ama bazen de inanılmaz tahammülsüzleşiyorum akıl sağlığı sabır diliyorum hepimize 😣

Ben öyleyim
Sürekli memedeyiz. Mama verdim ayrılsın diye yedi 10 dk sonra tekrar meme
Yalniz olmadigimi bilmek iyi geldi kizlar. Ha gayret bu gunler de gececek, biraz pozitif kasalim 😊

İzmirde hava o kadar güzel ki tıkılıp kaldım eve bebegimi yalnız dişarı cikarmaya cesaretim yok siz yalnizken cikabiliyor musunuz? Illa yanimda biri olsun istiyorum ben 😐

Smear de çok canınız yandı mı ben de haftaya yaptırmayı planlıyorum
İlk kez geçen sene aldırmıştım onda hiç hissetmedim sürüntü almıştı. Ama bunda vajina girişine sanki bir şey yerleştirip açtı gibi hissettim acıttı ama bu kontrol için miydi yoksa smear almak için miydi onu bilmiyorum. Öyle dayanılmayacak bir şey değil anlık

Akşamları saat 9 ile gece 1 arasında çocuğa bir şey oluyor asla doymuyor, diğer zamanlarda tek memeyi zor bitiren çocuk iki memeyi boşaltıp üzerine sağdığım sütten biberonla içiyor ve hala aranıyor zor bela doyuruyoruz sonrasında yorgunluktan 4 saat uyuyor böyle olan var mı?
Benim bebeğimde bu şekilde gece derin uykuya geçmeden normalde tek meme emerken 2 memeyide boşaltıp öyle uyuyor. Sonra 3-4 saat arası uyuyor.
Derin uykuya geçişe hazırlıyorlar kendilerini

İzmirde hava o kadar güzel ki tıkılıp kaldım eve bebegimi yalnız dişarı cikarmaya cesaretim yok siz yalnizken cikabiliyor musunuz? Illa yanimda biri olsun istiyorum ben 😐
Al kahveni eline koy çocuğu pusetle arabasına yürüyüş yap çok iyi geliyor yalnız çıkabilirsin 😍 bir kez çıkınca devamıgeliyor

Kızlar kızımın sivilceleri böyle kabuk kabuk oldu sertleşti dokusu sivilce çıkaran diğer bebişlerde de böyle mi oldu acaba
Sivilceler bazen kendiliğinden sönüp kayboluyor ama bazende kabuklaşıp kuruyor bizdede. Ama sizinki sanki konak gibi görünüyor bizde bu kadar kabuk olmuyor.Dr sivilceler normal her bebekte olur ama içerisinden koyu akıntı olursa normal değil mutlaka getirin dedi

X