2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Vallahi kacicam evden. Memeden cektigim anda aranmaya ve aglamaya basliyo. Var mi boyle seyler yasayan? Geciyor mu?
Doyduğundan emin misiniz genelde açsa böyle yapıyorlar, sağılmış süt ya da mama ile takviye deneyin eğer açsa içip rahatlar, toksa zaten almaz

Akne olduğuna emin misin isilik olabilir sanki kıvrım yerlerinde özellikle sıcaktan genelde isilik olması daha muhtemel canım gıdı vs gibi yerlerde
kalın da giydirmiyorum neden oldu ki 🙁 ev 24 derece hepte havalandırıyorum gündüz sıcakken camı da açıyorum

30 günden sonra emme süresi belirgin kısalan var mı? Birkaç gündür kısa emmeye başladı sizin de öyle mi oldu???? Yeterli beslenmezse diye korkuyorum

30 günden sonra emme süresi belirgin kısalan var mı? Birkaç gündür kısa emmeye başladı sizin de öyle mi oldu???? Yeterli beslenmezse diye korkuyorum
Benim 30 değil daha önce başladı 10 dk emiyor kontrolde kilosu iyiydi. Emme aralığı sıklaştı benim o zorluyor 1 saat dolmadan emmek istiyor çok kısa kısa uyuyor😒

Kızlar Sab simplex damla kullananlar ne şekilde kullanıyorsunuz ? Ben günlük 24 damla veriyorum azaltmak istiyorum

Akşamları saat 9 ile gece 1 arasında çocuğa bir şey oluyor asla doymuyor, diğer zamanlarda tek memeyi zor bitiren çocuk iki memeyi boşaltıp üzerine sağdığım sütten biberonla içiyor ve hala aranıyor zor bela doyuruyoruz sonrasında yorgunluktan 4 saat uyuyor böyle olan var mı?

X