2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
minnosu minnosu merhaba nasıl oldunuz? Bebiş nasıl?
Göbeğimiz pazartesine kadar kanamaya devam etti
Çocuk cerrahi yaktı pazartesi. Bugün yine bir damla kan gördüm eğer yine kan gelmeye devam ederse faktör 13 eksikliğine bakacaklar . Üzgünüm 😕 gazlar da başladı
Siz nasılsınız

Çocuk dr şöyle bir kağıt vermişti özel sağlık sigortaları varsa karşılıyor özel aşıları demişti. İstersen yaptırırsın ben özel aşıları öneriyorum tuzludur maddiyatı bir de sende x2 bebek demişti. Rotavirüs ilk sıradaki özel aşılarda. Çocuk doktoru tahmini her aşı yaklaşık 1500 tl civarı 5 tane aşı var sende iki bebeğe 10 aşı yapar demişti.
Bizim de özel sağlık sigortası var nasıl recet ettireceğiz ücretsiz olması için doktora mi

ne yapmamız gerekiyormuş o zaman :KK43:
Emdikten sonra uyuyor ya, gazını çıkarırken çok mızmızlanıyorsa ya da yatağa yatırdığında ağzını açıyorsa falan tekrar teklif edelim bakalım, ben komşumuz öyle söyleyince tekrar teklif ettim 15-20 dk daha emdi uyudu uyandı kendi kendine emerken

Biberon kullananlar hangi marka kullanıyorsunuz? Kızlarım 1 aylık. Biri lansinoh sağma makinasından çıkanı kullanıyor diğer kızım chicco nun biberonunu kullanıyor. Ama ikisi de 2 gündür biberonlara savaşıyor sinirleniyor ağızlarından geri akıyor açlar ama içmek istemiyorlar itiyorlsr zorlayınca da sinirlenerek içiyorlar. Önceden daha iyi içiyorlardı ama şimdi biberonları istemiyorlar gibi ve iki biberonda aşırı içeride köpük köpük yapıyor hiç memnun değilim bence ikizlerimde biberonalrdan memnun değil. Savaş veriyorum içirirken. Yarın elim dr. Browns alacak antikolik inşallah memnun kalırız. Sizler hangisini kullanıyorsunuz? Dr. Browns 270 ml olanından alacağım zaten 0+ ay olarak geçiyor ilerisi içinde kullanımı uygun olur diye düşündüm
Cnm benim chicconun biberonunu kullanıyorm şuana kadar bir sknti yaşamadık

Eklentiler

• Screenshot_20240315_150745_Google.jpg
    Screenshot_20240315_150745_Google.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 46
Göbeğimiz pazartesine kadar kanamaya devam etti
Çocuk cerrahi yaktı pazartesi. Bugün yine bir damla kan gördüm eğer yine kan gelmeye devam ederse faktör 13 eksikliğine bakacaklar . Üzgünüm 😕 gazlar da başladı
Siz nasılsınız
Benim bebeğimin de perşembe günü düştü göbeği hala kanıyor normal değil mi acaba

Cnm benim chicconun biberonunu kullanıyorm şuana kadar bir sknti yaşamadık
Canım bende de bundan var ama bayram bir lanet bu yakıp atasım var bunu kaç kere kapağından mama sızdı üstümüze döküldü kaç kere anne sütüm ziyan oldu bunda hatırlamıyorum en son dün gece 50 cc anne sütüm döküldü içinden şaka gibi kapağı tam oturmuyor bende uyku sersemiyim sürekli sıkamam ki bunun kapağını kapatınca kapanır yani deli etti beni bir de memesi çok bükülüyor benimki mi çok hırçın içiyor bilmiyorum ama bükülüyor

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 46
Bende tam sizi soracaktım nasılsınız nasıl gidiyor diye
Çok şükür iyi diyelim alışma süreci hala devam bizde 😅 gazı çok işte ve ishali, bakalım inşallah alışırız hızlıca, açıkçası beklediğimden zor geldi bana 🥹 hala arada ağlama geliyor bilmiyorum sizler de öyle misiniz ama 🥲

X