2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gecen basima geldi eltimler gelmisti🥹 2 saat durar giderler diye bisey yapmadim cayin yaninda kurabiye biskuvi falan baktim gitmiyolar bi telas sardi o halimle pilav yap tavuk yap falan bide sofra kurduk 🤷🏻‍♀️ ben onlara cocuklari oldugunda ziyarete gittigim zaman elimde tencere tencere yemekle gitmistim 5 litre komposto bile yapmistim sut artsin diye 🥹 zoruma gitti vala
Benim bütün akrabalarım kendileri ellerinde tencerelerle tatlılarla geldiler annem bir çay demledi , ama kv nin kardeşiyle karısı yemekli geldiler ve annem bir de onlara yemek hazırladı.Çok sinirime gidiyor hala ,şu lohusalığı bitireyim de hesaplaşıcam hep .Zaten o gudubet kardeşinin karısının fesat gözü bebeğime nazar değdirdi o geldiğinden beri bebeğim huysuz

Benim bütün akrabalarım kendileri ellerinde tencerelerle tatlılarla geldiler annem bir çay demledi , ama kv nin kardeşiyle karısı yemekli geldiler ve annem bir de onlara yemek hazırladı.Çok sinirime gidiyor hala ,şu lohusalığı bitireyim de hesaplaşıcam hep .Zaten o gudubet kardeşinin karısının fesat gözü bebeğime nazar değdirdi o geldiğinden beri bebeğim huysuz
Ayyy annem benim yaprwk knsardi kurabiye yaoti.onlari attik buzluga

Gelene iyi oldu bitirdim sayılır valla keşke yaoabilsem atsam buzkuga yine offf benimkilerden kiclarini sallayıp geliyor ha bire sinir oluyorum kv bana 1000 tl verdi bebek görme parasi bende dedimki yakasına bir kirmizj kurdele yakisirdi diye izmirden gel3nde bir bok.getirmis bir 5 kg zeytinyağ ne yapayım ben onu

Valla ben çok dertliyim inaninki bu adamın sülalesi bende gelen bebek takımlarını beğenmediklerimi dağıttım dogum yapacak biri var durumu müsait değil verdim hep elimde olsa daha çok versem

Bu soru aslında hepinize.

Evinize bebiş görmeye gelenler en uzun ne kadar süre oturuyolar? Çok oturan olunca gitsin diye bişi yapıyor musunuz 😂
Of bugün dedim 1 saati geçmese keşke diye 😀 3 saat durdular altın da takmadılar sinir oldum zıbın getirmişler

Önce biraz sakinleştiriyorum koynumda sonra hemen emzik ile kundak yapıp sallıyorum .Başka türlü sakinleşmiyor benim ki
Benim bebeğin elleri ayakları durmuyor. Kundak yapmaya çalıştığımda kendini sıkarak açmaya çalışıyor. Ben mi beceremiyorum acaba.

Benim bebeğin elleri ayakları durmuyor. Kundak yapmaya çalıştığımda kendini sıkarak açmaya çalışıyor. Ben mi beceremiyorum acaba.
Benim bebeğim de kundakta durmuyor artık ellerini sarmıyorum. Bu sefer de ellerini çok hareket ettirip kendini uyandırıyor ama yapacak bir şey yok 🥹

Gelene iyi oldu bitirdim sayılır valla keşke yaoabilsem atsam buzkuga yine offf benimkilerden kiclarini sallayıp geliyor ha bire sinir oluyorum kv bana 1000 tl verdi bebek görme parasi bende dedimki yakasına bir kirmizj kurdele yakisirdi diye izmirden gel3nde bir bok.getirmis bir 5 kg zeytinyağ ne yapayım ben onu
canım doğal olduğuna eminsen bebişin popişine sür pişiği engeller 🤣

Sma comfort alıp onu deneyeyim dedim hiçbir yerde bulamadık kullanan var mı? Hipp kullanıyoruz ama kabız oldu artık
Aptamil prosyneo mu sma comfort mu önerirsiniz

X