2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende iki gündür irmik tatlısı yiyorum, sabahları hurma 2 tane ,Dereotu vs öğlen hippin anne çayı , akşama doğruda 1 bardak rezene .Nırmalde akşam sağımımda 10 cc çıkıyordu bugün 30 cc çıkmış .Bende artacağına inanıyorum.Bir süre daha denemeye devam edeceğim .Ama tabi nasip B Buffalosos

Ya ağzına birikmesi çok kötü burnuna kadar doluyor çocuk

Mercimekli bulgur pilavı bile yedim taze soğanla combo süt yapıyor. Aklınızda olsun.

Diğerlerini de yiyorum.

Kızlar bebeğin göbeği düşeli 5 gün oldu hala sürtme tarzında kanama oluyor. Doktor hemogram baktı göbek kültürüne baktı. Kan temiz yalnız göbekte enterobakter üremiş. Ayrıca çocuk cerrahına da göstermemizi önerdi . Yarın dirençli ilaç listesi çıkacak ona göre şurup ya da iğne yazacak . Bilginiz var mı bunla ilgili çok üzgünüm

Kesinlikle bende devam edeceğim ama gelmezse de Allah ne demişse o

Hanımlar yiyeceklerden bahsetmissiniz. Bende gaz olur yapar diye yediklerimin çeşidini minimuma indirmistim. Son kontrol de doktoruma ısrarla sordum gaz olur bebeğe diyolar yiyemiyorum vs dedim. Abur çubuk asitli içeceklerden uzak dur. Süt ürünlerini abartmadan tüket ve kabuklu kuru yemiş yeme dedi. Onun dışında istediğin yiyeceği yiyebilirsin dedi. O günden beri hiç bi seye bakmıyorum yiyorum. Ve kızımda gaz konusunda bi değişiklik yok.

Kızlar benim oğlum geceleri meme için kalktığında çok az emip uykuya dalıyor tam doymadan uyuduğu için saat başı kalkıyor uykuda memeyi tutturamıyorum sizinkilerde mi böyle

Kızlar benim oğlum geceleri meme için kalktığında çok az emip uykuya dalıyor tam doymadan uyuduğu için saat başı kalkıyor uykuda memeyi tutturamıyorum sizinkilerde mi böyle
Birkaç gündür aynı sıkıntıyı yaşıyorum uyanıyor iki çekiyor uyuyor uyandırmaya çalışıyorum yine aynı iki çekiyor uyuyor sonra 45 dk 1 saat sonra geri kalkıyor aynı şekilde devam ediyor

Evet 10 dk falan içip uyuyakalıyor benimki de 1 saat sonra tekrar uyanıyor . Ama gariptir demin 30 dk emdi yine 1 saat sonra kalktı sütüm doğurmuyor heralde

Ah nasıl bşr geceydi anlatamam gazdan patlamak üzereydi hiç kaka yapmadı şimdi akşam bir ağlamaya başladı 1 saat susturamadım o ağladı ben ağladım o kadar bağırdı ki ölecek sandım sesi gitti kıpkırmızı oldu kolik pik mi yaptı hergün böyle ağlarsa ne yapacağım bilmiyorum kızlar susturamadım uğuna uğuna deli oldu 6. Haftada kolik mi başladı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…