2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bizim oğlan çişini yapınca hep dışarı çıkıyor. Bez mi küçük, bizimki mi çok çiş yapıyor kalitesiz mi anlamadım? Sizce ??? Molfix kullanıyoruz, 15 günlüğüz 1 no. 4 kilonun biraz üstündeyiz

Kızlar bizim oğlan çişini yapınca hep dışarı çıkıyor. Bez mi küçük, bizimki mi çok çiş yapıyor kalitesiz mi anlamadım? Sizce ??? Molfix kullanıyoruz, 15 günlüğüz 1 no. 4 kilonun biraz üstündeyiz
Aynı şey bizde de var. 4 kilo 19 günlük. 1 beden prima kullanıyoruz. Ama çok fazla sızıyor. Düzgün mü bağlayamıyorum diyorum ama çok sıkmak da istemiyorum bezi. Bacaklarında bez izi kalıyor kırmızı kırmızı.

Artık 2 ye geçin canım taşırıyordur bizim de 3800 oldu kilosu evdeki 1 leri bitirip 2 alcaz hemen

Sütüm çok azaldı kızlar 15 cc anca çıktı küçüldüler resmen.. ne yaparsam yapayım artmıyor kapasitem bu kadarmış 1 aylık olacak cumartesi günü.
Ne gelirse içiriyorum bir damla bile olsa
2 aya kadar gelen gelsin inşallah gelir de her an tamamen kesilebilir gibi geliyor bana

günaydın kızlar, ikeadaki bu lambayı kullanan var mı alt değiştirme emzirme için ışık yeterli mi ya da ne önerirsiniz?
Bende tuz lambası var ama alt değiştirme için yetmiyor Eki Görüntüle 3397175

Ben bu masa lambasından aldım kafasını duvara dayıyorum yatarken, alt değişme vs olunca çeviriyorum çok pratik çok iyi oldu

Eklentiler

• IMG_0381.png
    IMG_0381.png
    358,5 KB · Görüntüleme: 52
Bebeği anneme bırakıp eve geldim nevresimleri yıkamak için , yarın temizlik girecek eve 🤭 ay burnumda tütüyor bir saattir ayrıyız ilk 10 dk çok iyi geldi yalnızlık ama kokusunu özledim kuzumun

Aynı şey bizde de var. 4 kilo 19 günlük. 1 beden prima kullanıyoruz. Ama çok fazla sızıyor. Düzgün mü bağlayamıyorum diyorum ama çok sıkmak da istemiyorum bezi. Bacaklarında bez izi kalıyor kırmızı kırmızı.
3.600 16günlük 1num prima premium care kullanıyorum bizde sızdırma olmuyor

Bence küçük geliyor olabilir . Biz de 4 kiloyuz gündüzleri sleepy geceleri prima kullanıyoruz geceleri bazen sadece çiş yaptığında 5-6 saat değiştirmediğim oluyor hiç taşma olmadı . Bende 1 numara kullanıyorum bu bitince 2 numaraya geçeceğim

Küçük geliyordur artık. Bir de sık sık değiştirmeye özen gösterin bazen çok ardarda yapıyorlar. Bence bitirip 2ye geçin. Bir de bezin bacak kısmını güzelce gerdirip takarsanız daha iyi koruyabilirsiniz taşmalardan

Dün tüm gün resmen yapışık yaşadık sürekli memenin önünde bıraktığım anda ağlıyor sürekli emmek istiyor belki durur diye mama verdim yok yine aynı 😫😫 emdikçe gaz yapıyor kusuyor ağlıyor bu sefer kafayı yemek üzereyim
2 gün benimki de öyleydi sürekli meme emme gaz tekrar meme tabi tüm bunlar olurken ağlama sinirlenme memeyi çekiştirme vardı. Bugün daha sakin büyüyorlar yeni güncelleme geliyor diye düşünüyorum mesela benimki emerken geğirmeye başladı falan. Önceden tıkanırdı her zaman olmada da artık boğazını temizler gibi sesler çıkarıp geğirip emmeye devam ediyor mesela. Umarım bunlar anlık değildir umduğum gibi büyüyordur🥹

Merhaba molfixin mavi paketiyse sızdırıyor.Koca bir paket 1 numarayı kullanmadık biz bu yüzden

Mavi paketse iyi değil çok, ben sarıda sorun yaşamıyorum

kızlar mesajlarda geriden geliyorum ne kadar mama vereceğiz konuşulmuş bir eğitimden şöyle bir not almışım işinize yarayabilir. Tabi 0 anne sütü hesabı bu. Anne sütü ile birlikte aşağı yukarı bu kadar besleniyor bebeğim.
İlk 3 ay kilo başına 200cc/öğün sayısı
3.aydan sonra 150cc/öğün sayısı

Birde geç oldu canım kusura bakma A Alliswell23 bebeğim şuan 5kg 2 numara bezden çok memnunum 1 çok sızdırıyordu. Öyle çok geçti açmam altını sık sık açarım

X