2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben sağım yapmıyorum acaba hata mi Ediyorum..
Emiyor bebiş sadece, mamada arada veriyorum
Sütün güzelse bebiş de emme refleksi iyi çekiyorsa sorun yok en güzeli meme en doğru sağımda bile sütün sadece yüzde 30 çıkabiliyormuş zaten bebek daha fazlasını alıyor göğüs ucumuzun kokusu ile amniyon kesesinin kokusu aynıymış bu yüzden çok güvende hissederlermiş ve artı olarak ağrı kesici özelliği varmış en güzeli meme bence

Evet belli ederdi canım doğru..Bende alayim. Bunlardan ya
birde kızlar bi tanıdığım ilaç şirketinde çalışıyor eşi yeni doğum yaptı humana nın kimyonlu rezene çayı çok süt yapıyor alın ondan dedi ama çok pahalı ben almadım alabilen varsa bidenesin

Eklentiler

• 3065F6E8-58B7-4042-B86A-9D4BB10E11E8.png
    3065F6E8-58B7-4042-B86A-9D4BB10E11E8.png
    217,2 KB · Görüntüleme: 91
Sütün güzelse bebiş de emme refleksi iyi çekiyorsa sorun yok en güzeli meme en doğru sağımda bile sütün sadece yüzde 30 çıkabiliyormuş zaten bebek daha fazlasını alıyor göğüs ucumuzun kokusu ile amniyon kesesinin kokusu aynıymış bu yüzden çok güvende hissederlermiş ve artı olarak ağrı kesici özelliği varmış en güzeli meme bence
Yani emiyor bence, dun sadece yatarken mama verdim..
Doymasa yetmese ağlardı herhalde..
Evett ya ağlayınca hemen memede sakınlesiyorlar

kızlar bizim göbeğimiz böyle kaldı normal mi böyle olması 12 sinde doktor kontrolümüzde

Eklentiler

• 7C5788F8-0F73-45B8-9B49-4D718DFDFF36.jpeg
    7C5788F8-0F73-45B8-9B49-4D718DFDFF36.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 69
  • AA4F32AC-9D0C-45A0-87C5-CD13B7D94A24.jpeg
    AA4F32AC-9D0C-45A0-87C5-CD13B7D94A24.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 63
Dün öyle kaka yaptı aynen. Ev havalanıyor diye yıkamayacaktım koydum alt açma yerine. O arada işemiş, kusmuş kulak içine dolmuş, çişi alt açmada toplanmış üstünde ayağı duruyor çorabı çişi emiyor. Neye uğradığımı şaşırdım. Evin serin olmasını geçiyorum elektrik gitse soğuk suda yine yıkardım ajsjajsj

Mamaları sevelim, koruyalım derneği kuracağım yakında.
Elimizin altında, sağlıklı, kolay ulaşılabilir bir alternatif. Tabi ki anne sütünden daha iyi değil ama olmaması kabus olurdu.

Bende yardımcı vardı, her şey yolundaydı yine de uyandım ve bebek 11 günlüktü. İlk 10 gün öyle yok, cilt bakımı neydi?

Abla ne derse onu yapmaya devam biz. Hepimizin ablanın askerleriyiz. Yoksa değil kardeşine alışmak bizi evden gönderebilir.
Bir de ikinciyi ablanın gözüne soka soka sevmiyoruz, yeni başladık ikiniz de bizim canımızsınız falan demeye.
Bende büyükle daha çok ilgileniyorum ama küçüğü emzirmemi bile istemiyor. Babamızda yanımızda yok evden oyuncaklardan babadan ayrı. Şuan kalbi aşırı kırık ki benim çocuğum uysal söz dinlerdi. Yemek bile yemiyor

Kızlar çok kötü bir şey yaşadım bugün bebeğim aşırı gazlı bir bebek oldu maalesef .Bıgün birden ağlamaya başladı gazını çıkartmak için uğraştık ama çıkmadı sürekli ıkındı sonra birden nefesi kesildi Allahım çok kötüydü sonea hemen arkasını çevirip sırtına vurdum biraz sonra kendine geldi .Gaz bu kadar nefes keser mi ya .Çok kötüyüm hala

Kızlar ben sağım yapmıyorum acaba hata mi Ediyorum..
Emiyor bebiş sadece, mamada arada veriyorum
Ben de yapmıyorum..Yapmak mı lazım bilmiyorum sadece anne sütü alıyor
birde kızlar bi tanıdığım ilaç şirketinde çalışıyor eşi yeni doğum yaptı humana nın kimyonlu rezene çayı çok süt yapıyor alın ondan dedi ama çok pahalı ben almadım alabilen varsa bidenesin
ben bunu değil de öbür çeşidini aldım çok fark gördüm mü bilmiyorum bu daha mı iyiymiş 😑.
Bende büyükle daha çok ilgileniyorum ama küçüğü emzirmemi bile istemiyor. Babamızda yanımızda yok evden oyuncaklardan babadan ayrı. Şuan kalbi aşırı kırık ki benim çocuğum uysal söz dinlerdi. Yemek bile yemiyor
Benimkisi de yemek yemeyi reddediyor çok üzülüyorum ☹️

Ben de yapmıyorum..Yapmak mı lazım bilmiyorum sadece anne sütü alıyor

ben bunu değil de öbür çeşidini aldım çok fark gördüm mü bilmiyorum bu daha mı iyiymiş 😑.

Benimkisi de yemek yemeyi reddediyor çok üzülüyorum ☹️
öbür çeşidi nasıl foto atsana buda fayda ediyor

Kızlar biz 39 gunluguz bebeğim bugün gündüz hep uyku halindeydi emmesi 3-4 saati gecmedi ama cok kolay uykuya daldi bir iki sefer.gece ise bende uyumusum baktim 6 saat oldu simdi kaldirip emzirdim sizce anorml degil mi bu durum korkmaya basladim birden🥲

X