2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynen öyle insanın moralini bozmaktan başka bişy değil bunu diyen hemşire hiç gitmek istemiyorum sağlık ocağına 1 saat bunları konuşuyor
Evet benimde moralimi bozuyor beynimi yıkıyor resmn onun yüzünden mamayı azaltıp veya kesince çocuk kilo çok az alıyor

Porodica Porodica

Ya ne alaka ekmek. Ben aile hekimliği yapıyorum, mamaya kendim başladım 3. gün. Yenidoğan yoğun bakım uzmanı da artır mamayı korkma önemli olan beslenmesi dedi. Adam bu işin uzmanı. Uzmanın da uzmanı yani. Herkes ne çok biliyor arkadaş.
Keşke herkes sizin gibi olsa moral bozmaktan başka bişey yapmıyorlar eds dedi onuda denedim ama yapamadım snir bozucu hortumu çıkıyor kayıyor bir türlü denk gelmyor

Bizim babaanne ve dede gelmedi bana hayırlı olsun bile demediler küsüz çünkü oğullarını arayıp hayirlamislar buna da şükretmeliymisim ellerde ne kötü kv ler varmış bla bla bla
Bende konjşmuyorum kv ve kp ile hastaneye gelip takılarını takıp gittiler evede gelmediler böylesi daha iyi

Ayni şehirdeyiz kv ile, aramız araba ile 20 dk. Max.
Sürekli bi kalmaa işleri var ya..
Evlendiğimiz dede bizde kalijn, bizde yatın bayılıyorlar.. Kayinvalidemler. Ozamanlar hic kalmadim.simdi bebek var gene başladılar..
Yani uzak olsak anlarimm da yakın yer yani kalma ne alaka. Bilmiyorum bana mi yanlış geliyor sadece 😒😒
Benim kvdede bende kalma meraklısıydı diğer eltimle küslerdi sonra aynı yüzünü banada gösterdi biletini kestim küsüs şimdi aynı şehirde zort pırt kalmak nedir

Geceleri emzirme sonrası gaz çıkartamıyor bebeğim ya, uyuyup kalıyor uğraşsam da gaz çıkmıyor sonra uykuda sancılar başlıyor doğru düzgün uyuyamıyoruz sonra, sizin de öyle mi oluyor gündüz az da olsa çıkartabiliyorum ama gece olmuyor
benimde aynı akşamları ne yapsamda çıkmıyor yarım saat sonra sancısı başlıyor uğraşıyorum dahada olmuyor çıksa bile sonra yine sancı giriyo ne illet bi gaz mış

Benim bebek ilk 2 hafta junoyu kullandı sonra bi sevmemeye huysuzlanmaya başladı. Hala kullanabilen var mı? Biz e bebekten normal reflü yatağı aldık bir de şimdi geceleri onda yatıyor

Merhaba kızlar sizlere de sağlık ocağından devit 3 verdiler mi günde 3 damla kullancaksın dediler bize .Ben hiç araştırmamıştım damlayı ama hep aklımdaydı, dün biraz araştırdım içeriği temiz değil paraben var.hatta bazı bebeklerde aşırı derecede gaz ve huzursuzluk yapıyormuş .Alternatif olarak ocean kullananlar yoğunlukta.Sizler kullanıyor musunuz ?

Benim bebek ilk 2 hafta junoyu kullandı sonra bi sevmemeye huysuzlanmaya başladı. Hala kullanabilen var mı? Biz e bebekten normal reflü yatağı aldık bir de şimdi geceleri onda yatıyor
Benimkide sevmiyor sanırım çok gömülüyor diye. Ben altına 1kat battaniye koydum şuan o şekilde yatıyor

Merhaba kızlar sizlere de sağlık ocağından devit 3 verdiler mi günde 3 damla kullancaksın dediler bize .Ben hiç araştırmamıştım damlayı ama hep aklımdaydı, dün biraz araştırdım içeriği temiz değil paraben var.hatta bazı bebeklerde aşırı derecede gaz ve huzursuzluk yapıyormuş .Alternatif olarak ocean kullananlar yoğunlukta.Sizler kullanıyor musunuz ?
Ocean kullanıyorum ben

bebeğimin çok fazla gazi vardı bu 5 6 gündür çok rahatsızdı. sürekli ayaklarını karnına doğru çekip geriniyordu hiç rahat değildi. bugün pediatrist önerisiyle mamayı değiştirdik bir de damla kullanmaya başladık. Yüzünde minik minik taneler vardı ben yeni doğan aknesi olarak değerlendirdim islak pamukla siliyordum sadece ama doktorumuz isilik dedi bir krem verdi. burada aynı şekilde yüzde sivilce şikayeti olan başka bebiş vardı onun da aklında bulunsun yenidoğan aknesi olmayabilir isilik olabilir
Bizdik canım, ben yüzünü sadece su ile yıkıyorum. Biraz daha azaldı gibi bu aralar.

Sağlık ocağı hangi damlayı veriyo ben de ocean aldım bize o gaz yaptı ya da denk geldi bilmiyorum doktorumuz pedian d reçete etmişti onu aldım çok daha rahat

Sağlık ocağından verdiler ama onu kullanmıyorum, doktoru bigaia yazdı hem d vitamini hem de probiyotik var içinde onu kullanıyoruz şimdilik.

Ben de ocean

X