2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar bugün tt da bi vizyoda hz fatma ninnisi gördüm bende açtım benim oğlan 4 saat uyudu maşallah gaz sancısı olmadan ıkınmadan rahat uyudu bebekleri sakinleştiriyormuş sizde bi deneyin

Emiyorsa neden sağım yapıp üstüne veriyorsunuz tam boşaltmıyor mu memeyi ben sağmıyorum da yanlış mı yapıyorum bilmiyorum fırsat da yaratamıyorum gerçi

Sagim yapip süt durumunu anlayamazsiniz az cikarsa moraliniz bozulmasin. Bebegin emmesiyle makinanin cekmesi ayni seyler degil. Ben moralimi yok yere cok bozdum zamaninda siz bozmayin diye yazmak istedim
Teşekkür ederim sağol insanım elinde olmuyor doyuyor mu doymuyor mu diye dalıyor düşünceler bu arada bebek emince daha çok çıkıyor değil mi

kızlar bugün tt da bi vizyoda hz fatma ninnisi gördüm bende açtım benim oğlan 4 saat uyudu maşallah gaz sancısı olmadan ıkınmadan rahat uyudu bebekleri sakinleştiriyormuş sizde bi deneyin
Bazı bebeklerde işe yarıyormuş bizde malesef işe yaramadı

Benim de emmiyor napalım istemiyor ilerleyen süreçte yine denerim

Bizimde bugün 1.ayımızdı güya pasta yapacaktım kahvaltı zor yaptım. Dünden beri başım çatlıyor beyin kanaması geçirecek gibiyim

Bizimde bugün 1.ayımızdı güya pasta yapacaktım kahvaltı zor yaptım. Dünden beri başım çatlıyor beyin kanaması geçirecek gibiyim
Tek bakmaya başladıktan sonra ister istemez açlık yorgunluk daha çok olunca sütte azalma oldu mu? Çok korkuyorum ondan

Bunun mart nisan ayını da yapar misiniz ? Nisan anneleri grubundan geliyorum

Kızlar 5. Gün icin sarılık değeri 10 sizce nasıl? Doktor düşük bir deger önemseme kafana takma dedi de bilemedim
5.gün bizim de 10.7 idi
Doktor 13-17 sınırımız dedi
Sınırın çok altındasınız git bir daha hastaneye getirme dedi

Biogaia başladı doktor bebiş için bizde.
Gaz konusunda iyiymiş, sor istersen bebişin doktoruna.
Bir de mamayı çalkalayarak yapınca gaz oluyor biberonu döndürerek yap.
Merhaba, Çocuk doğar doğmaz Çocuk doktoru mu bulmamız gerekiyor nasıl işliyor o süreç nisan anneleri grubundaym aklıma takıldı bu konu, doğduğunda saglik ocağına götürmüyor muyuz biz bu bebeleri

Emiyorsa neden sağım yapıp üstüne veriyorsunuz tam boşaltmıyor mu memeyi ben sağmıyorum da yanlış mı yapıyorum bilmiyorum fırsat da yaratamıyorum gerçi
Benim sütüm yetmiyor
Yani içtikten sonra mama ihtiyacı oluyor
Bende hem sütüm artsın hem de onun tam boşaltmadıgi varsa onu da içmiş olsun diye açıkçası

Merhaba benimde çok yaram var bende tutturamadığımı düşünüyorum en çok hangi videodan yararlandınız ya da hangisi kolaydı rica etsem linkini atabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…