2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Zorladım kaç gündür onunla uğraşıyorum ama yok inat etti tutmuyor farklı emzik aldım onu da almıyor. 1 haftadır uğraşıyorum
Normal zamanda almiyo ama karnı aç diyelim alt degistirirken veriyorum aliyo mesela. Yada uykuya daldirirken veriyorum memede uyumayı istiyo memede daldirip çekiyorum memeyi sonra emzigi veriyorum hemen. Diliyle itiyo oguruyo ama tutturyorum. Uykuya dalınca ağzından dusuyo. Doktora göstermiştim ben hocam verince böyle yaoiyo diye. Onunda yeni bebeği olmuştu bizim kızda ogurdu zorla tutturuyoruz dedi. O sözünden cesaret aldım. Bazen ogurup kustugu da oluyo ama gerçekten hiç ugrasmasaydim mahfolmustum. Pes etmeyin. 2 farkli denediniz 3. Marka emzik deneyedebilirsiniz.

Aynı benimki de öyle. İlaç dışında gaz için ne yapıyorsun hangi masajı yada başka bişey
Bugün buraya link atılmıştı o linkteki hemşirenin tarif ettiği masajı yapıyordum ama genel olarak bebeğim gazlı sürekli gazı var fazlasıyla gaz da çıkartıyor yine rahatlayamıyor
Benim ki de emmiyor 6 tane aldım hiç birini tutmadı öğürüyor tükürüyor
Şaşırdım kaldım bir sürü para döktüm emziklere yok inat etti tutmuyor

Yok daha fazla zorlamayacam ya kusmaktan kilo kaybedecek ya da ben sinir krizi gecirecem artık

Bende memeyi verirken aynı şeyi diyorum

21 günlük bebek için uyku eğitimi erken mi? Dayanamıyorum artık annemdeyim 2 haftadır haftaya eve geçicem hala hep ağlıyorum gece uykularım yok çok kötüyüm nolur uyusun gece

Çok içindeyim tam 3 saattir uyuyor şuan canım yavrum ne olur gece yapsan şu uykuyu gece 1 saatte bir 1 buçuk saatte bir kalkıyor beyfendi

Kızlar 5. Gün icin sarılık değeri 10 sizce nasıl? Doktor düşük bir deger önemseme kafana takma dedi de bilemedim

Murphyy canım bence pes etme ara ara dene, benim kızımda tutmadı ilk ve ben de bir çok emzik almıştım 2 veya 3 aylıkken tutmuştu.

Kızlar 5. Gün icin sarılık değeri 10 sizce nasıl? Doktor düşük bir deger önemseme kafana takma dedi de bilemedim
Benim de aynı beşinci gün değer 11’di iyi besledim hiçbir şey kalmadı bol bol yedir canım ben hem meme hem mama verdim hala da bol bol yediriyorum iyice kilo aldı toparlandı

Benim de aynı beşinci gün değer 11’di iyi besledim hiçbir şey kalmadı bol bol yedir canım ben hem meme hem mama verdim hala da bol bol yediriyorum iyice kilo aldı toparlandı
Memeyle mamayı nasil ayarliyosun kuzum biz daha bugun emmeye basladik bu gune kadar sagip vermeye calisiyodum ilave olarak da mama veriyodum 30 cc

21 günlük bebek için uyku eğitimi erken mi? Dayanamıyorum artık annemdeyim 2 haftadır haftaya eve geçicem hala hep ağlıyorum gece uykularım yok çok kötüyüm nolur uyusun gece
Gün içerisinde kesinlikle rutin oluşturmak zorundayız. Bebeğiniz gün içinde çok hareketli kalabalık bir ortamdaysa ya da onu seven yakınlarınız fazla sesli ani hareketlerle seviyorsa, bir rutini sakinliği yoksa uyuma zorluğu çeker. Benimki de öyleydi. Çünkü hata ysptım. Kucakta uyuttum. O ağladıkça daysnamadım panik oldum emzirdim kucaktan indirmedim. Stresim ona geçti. İnternette EASY rutini diye bir şey var. Bir ona bakın. Günü nasıl düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Başta tamamen uymanız zor. Ama giderek benzer bir döngüyü oluşturmaya çalışın. Ben çok panik oldum stres oldum. Ona da geçti. Ağladığında üzülmemeye çalışın ve krizi yönetmeye bakın:)) çünkü hayat boyu böyle olacak:) bir de kendinizi yalnız hissetmeyin. Hepimiz böyleyiz. Uyku yok stres tavan. Ağlıyoruz falan. Ama geçecek:)

Ayy kızlar bugün inanılmaz yoruldum
Emzir alt değiştir sagdigimi veriyorum sonra doymazsa mama sonra gaz sonra uyku sonra tekrar süt sağ
Gün aşırı yıka
Arada çamaşırları hallet yemek yap inanılmaz yoruldum
Temizlik yapmıyorum onu da yapsam pert
Yarın Oglusumun birinci ayi ona pasta yapacağım henüz yapamadım konseptli pasta ve foto çekmeyi planlıyorum instagramda paylaşacağım size de atmayı planladım ama o kadar çok yoruldum ki kızlar anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…