2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynen çok zormuş. Annem hafta sonuna kadar yanımızda büyük kızım da anneme çok düşkün ona da ayrı naz yapıyor kadın bebeğe dokunamadı bile dün kucağında gördü diye her şeyi yere fırlattı hediyenin birini parçaladı ağlamakla sinir arasında bir yerdeyim benimle tek olunca kardeşini falan seviyor da annemi paylaşamıyor 5 yaşına girecek biraz olgun olur diye düşünmüştüm iki sefer ben de seni emeyim dedi bazen kardeşiyle oyuncak gibi oynamak istiyor

İkincilere çok üzülüyorum ya korkudan sevilemiyorlar halbuki az büyüse büyük kendi sevecek küçük anne olacak

Benim eşimin de uykusu çok hafif canım bebek sürekli uyanınca gece zaten yeni emzirdim diye benden önce kalkıp mama vermiş ben ağlamasını sonradan duydum baktım eşim mama içiriyor yat uyu dedi bana da o kadar iyi geldi ki bence gecede 1 kere yapsa eşin inanılmaz dinlenirsin sürekli uyku bölmek de yoruyor

Kendin hiç hesaplamış mıydın canım? Aylık ne kadar yatması gerekiyordu mesela. Sence o yüzden mi 2 aylık diye düşünüyorsun?
Ben bağkurluyum o yüzden hesaplayamadım aylık net bir maaşım olmadığı için iki parçada yatıyor diye okumuştum bir yerde ondan mı iki aylık dedim de bakalım ikinci raporum başladı Nisan da bitecek inşallah aylıktır valla ilaç gibi olur

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün canım bir an önce kavuşmanızı dilerim minik kuzuna içini ferah tut emin ellerde

Benim bebekte de vardı biraz. 3 saat gözetim altında kaldı, geri verdiler. İnşallah en kısa zamanda alırsınız kucağınıza

Benim de öyle. Tüm vücudum kırılıyor vitaminlere başladım hiç bişey yapacak halim yok

Tam burnunun deliğine sokuyor musun acır diye sokmuyorum fazla tam çıkmıyor o yüzden
Tam sokuyorum ağlıyor bağırıyor ama sert yapıyorum yoksa genzinde çocuğun azıcık ağlasın bisey olmaz bir çıktı varya dolu dolu resmen önceden narin davranıyordum çocuk uyumuyor tıkanıklıktan hasta da eder ciğere giderse Allah korusun tut sok bisey olmaz ucu yumuşak hüp diye de ağzımla çekiyorum sokar sokmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…