2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bizim de belli saatlerde çok ağlıyor. O saatlerde ne yapsak sakinleştiremiyoruz. 5 dakika böyle mola verir gibi sakinleşip gözlerini kapatıyor sonra katılırcasına yeniden ağlıyor. Gaz damlası versek de aynı etki. Daha 15 günlüğüz. Doktora gittiniz mi bu konuda? Normal mi bu durum, ne yapıcaz? Çaresizlikten çıldırıcak gibi oluyorum o ağlama saatlerinde
İyice doyduğundan emin misiniz? Açlıktan olabilir mi bizim bebiş açlıktan ağlıyormuş

İkinci çocuk da şikayet edecek vakit bile kalmıyormuş kızlar. Birincide tek derdim uyuyamıyorumdu şimdi hem uyumuyoruz hem normal rutin saatlerde kalk kahvaltı yemek hazırla çocuğu hazırla vs işleri artı kıskançlık krizleri tutuyor 5 dk kafa dinlenecek vakitte de diğer çocuğun gönlünü etmekle geçiyor onu uyutuyoruz diğeri kalkıyor. Umarım büyüyünce arkadaş olurlar da biraz yükümüz azalır

İkinci çocuk da şikayet edecek vakit bile kalmıyormuş kızlar. Birincide tek derdim uyuyamıyorumdu şimdi hem uyumuyoruz hem normal rutin saatlerde kalk kahvaltı yemek hazırla çocuğu hazırla vs işleri artı kıskançlık krizleri tutuyor 5 dk kafa dinlenecek vakitte de diğer çocuğun gönlünü etmekle geçiyor onu uyutuyoruz diğeri kalkıyor. Umarım büyüyünce arkadaş olurlar da biraz yükümüz azalır
Çok zormuş küçük uyusun da büyüğün yanına koşayım gönlünü alayım diye gözünün içine bakıyorum😞 herzaman olmuyor o zaman kriz çıkarıyor çok üzülüyorum.Geceleri hep benimle uyurdu şu an onu da tutturamıyorum ☹️

Hep diyorum ikinci olsa ne yapardım ben diye Allahım bol enerji sabır versin ilerisi çok güzel büyüdüklerinde zorluk şimdi bence 🥹🥹

Kızlar ya diyelim bebek 3 gibi kalktı beslediniz sonra uykuya hemen daliyor mu bugün 2:30 dan 5 e kadar tekrar uyutmak için uğraştım. Hep böyle, direk beslenip geri uyumuyor ya
Bende bazn 2 saat uğraşıyorum uyutmak için.ozellikle gece..
Bazen 30.dk bazen 1. 2 saat değişiyor sure.
Amw Öyle yataga koyup uyduğu sadece yeni doğdu bi haftaydı

Kızlar bugün bizim 2. Doz aşı günümüz ve kalça ultrasonu çekilecek tecrübeli olanlar var mı? Yaptık şöyle oldu diyenler

İyice doyduğundan emin misiniz? Açlıktan olabilir mi bizim bebiş açlıktan ağlıyormuş
daha önce 30luk mama verdiğimde burundan kustı o yüzden korkuyorum ama saat başı emiyor nerdeyse. Bir gün sadece 10 dk önce takılan bezi değiştirdiğimizde, başka bir gün ise kakasını yaptığı zaman sustu. Dün 15lik mamayla sustu. Tek standardı sürekli ağladığı saatler, gerisi sürekli değişiyor

Kızlar eşim günde 3 saat bile uyusa tüm gün enerjik ben niye öyle olamıyorum ya adam gece 3 te yatıp sabah 6 da kalkıp işe gidebiliyor garip yani gençliğimden beri böyleyim alışkınım sen de alışacaksın diyor bebeği tamamen ona bırakıp uyuyamıyorum süt veriyorum emziriyorum 2 saatte bir mama da versem emmek istiyor diye of bu insanlar nasıl uykusuzluğa dayanıyor

Kızlar bugün bizim 2. Doz aşı günümüz ve kalça ultrasonu çekilecek tecrübeli olanlar var mı? Yaptık şöyle oldu diyenler
Bir sıkıntı olmadi bizde dün aşı olduk..kalca ultrasonu da dik tutturuyorlar bacağı sonra ultrason aleti ile bakıyorlar zor değil aslında gerçi bizimki baya ağladı. Bacakları sabit tutunca sinirlendi

Ay kızlar demin otribebe ile burnunu bir temizledim var ya ben rahatladım kocaman şeyler çıktı yavrum hırıl hırıl resmen genizden çektim aldım 🤭

X