2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğum kontrol hapı kullanacak olan var mı? Çok kararsızım tavsiye eder misiniz benim pko olduğu için de düzensizlik oluyor hap düzene de koyuyor diyorlar ne dersiniz acaba emzirirken kullanılır mı yan etkisi olur mu

Bende de pko var doktor 3-4 ay ilaç kullanma boşuna sütüne geçmesin eşin korunsun ondan sonra başlayabilirsin dedi bir ilaç yazdı onu kullanacam. Adını hatırlamıyorum kağıda yazmıştı bulunca yazarım sana ismini.

Tamam çok iyi olur doktora sorarım ben de onu kullanayım

Ya nasıl yapıyorsun bende bugün yapacağım otribebe aldım çocuk çok tıkanık
Serum fizyolojikten sık biraz diğer burun deliğine de çekme aletinin ucunu sok ağlar bağırır ama mecbur nazik davranma sok ağzınla güçlü çek fırt diye çıkıyor

Canım doktorumun önerdiği doğum kontrol ilaci bu

Eklentiler

• IMG_5787.png
    306,1 KB · Görüntüleme: 141
Bugün de bebeğimde deri döküntüleri oluştu alerji gibi ama kaka Nortel var kı aranızda yaşayan? İki gün üst üste sağlığıyla ilgili bi durumla sınamazsam olmuyo ben elimde olmayan şeylerle uğraşmaktan çok yoruldum gerçekten

Bebeği yıkıyor musunuz bazen nemsizlikten de olabiliyor.

Hem emzirip hem mama veren anneler nasıl bir beslenme rutini yapıyorsunuz? Benim bebiş iyice mamaya alıştı emmek istemiyor sütüm az geliyor yetmiyor bizimki de basıyor çığlığı

Hem emzirip hem mama veren anneler nasıl bir beslenme rutini yapıyorsunuz? Benim bebiş iyice mamaya alıştı emmek istemiyor sütüm az geliyor yetmiyor bizimki de basıyor çığlığı
Canım pınarın protein sütleri var ya ondan iç. Kesinlikle arttırıyor. Bşraz pahalı geliyor sütekli okunca ama yapacak bir şey yok. Benim de sağda çok az emmek istemiyor ama solu yarım saate yakın emiyor. Sağı da arttırmam lazım. Benim de sorunum gece emmiyor çıldırıyorum. Uyandırmaya çalışıyorum asla ağzını açmıyor ne hikmetse biberona gelince uyanıyor. Gündüz iyiyiz ama çok şükür.

Günde kaç tane içiyorsun canım ondan

Silikon ucu bıraktım ilk iki gün aldı içti sonra reddetti tekrar silikon uca döndüm ama genellikle emzirmiyorum sağıp biberonla veriyorum emzirme olayım günde 4-5 kez uyku öncesi ağzı oyalansın diye , biberon istiyor öyle bana da pratik oluyor açıkçası devamlı sağıyorum böyle olunca

Ben önce emzirip sonra mama veriyordum bebek 20 günde 600gram almış doktor as buldu önce mama ver sonra emzir dedi ama ben bu fikri sevmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…