2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Garip Sesler çıkarıyor bazen bizimki de. Kusma ve gaz öncesi

Göğüs pedi kullanıyorum ben, ona ragmen bile akiyo bazen ona denk gelmeyince

Plastik gogus kalkanı mi. Canım, bende vardi onu mu taksam bende napsam

Kızlar eşleriniz sizlere nasıl yardımcı oluyor ? sizde durumlar nasıl ? Benim annem yanımda olduğu için eşim geri planda duruyor.Sinir oluyorum açıkçası.

Bende pazartesi sezeryan olucam. Bildiğim kadarıyla depent kilot gibi giyiliyor. O dikişlerle eğilip çıkarıp yenisini giymek zor olmuyor mu
Rabbim sağ salim kavuştursun bebeğinize benim eşim ve annem giydirdi sağolsunlar tek başıma lavaboya bile gidemedim hem dikişler hem baş dönmesi sebebiyle

Kızlar eşleriniz sizlere nasıl yardımcı oluyor ? sizde durumlar nasıl ? Benim annem yanımda olduğu için eşim geri planda duruyor.Sinir oluyorum açıkçası.
Biz ilk 4gun kayınvalideyle kaldik, sonra 4gun tektim..
Daha sonra da annem geldi gitti..
Suan tekiz eşimle.
Eşimde geceleri gazi cookk Oluyor cok Ağlıyorsa kalkiyo gezdiriyor gazini çıkarıyor işte. Alt degistirme sırasında çantasını getiriyor ayarlıyo bez, pamuk vs. Akşamları yemek varsa ısıtıyor, bulaşıkları diziyo. Bebis bazen bırakmıyor beni çünkü, memeye yapışik zamanlarda..
Gunduz tekiz akşam 7ye kadar..
7de ona bırakıyorum biraz duşa giriyorum, kendime gelmeye çalışıyorum. Yatana kadar işte paslasiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…