2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çıkınca çok güzel uyuyor efsanesi doğru mu 😂😂
Şimdiye kadar doktor kontrolü dışında çıkarmadık hiç. Garibim kontrollerde de zaten soy giydir topuk kanı falan derken hırpalanıp yorgun düştüğü için uyuyordu gündüz ama gece yok 😄 ben de o efsaneye inanmak istediğim için çıkarıcam bakalım 😅

Ben dönen muhabbeti tam anlamadım ama kadının aklı melekeleri yerinde değil galiba
Lohusa depresyonunun çok ilerlemesi halinde kendini çocuğu ve yakınlarını red etmek gibi psikozlar görülebiliyormuş. Doğumdan sonra bir sene içinde gerçekleşen depresyonlar tespit ve tedavi edilmez ise bu kadar ilerleyebilir demişlerdi gebe okulunda. Ben videodakinin de böyle bir durum olduğunu düşündüm

Lohusa depresyonunun çok ilerlemesi halinde kendini çocuğu ve yakınlarını red etmek gibi psikozlar görülebiliyormuş. Doğumdan sonra bir sene içinde gerçekleşen depresyonlar tespit ve tedavi edilmez ise bu kadar ilerleyebilir demişlerdi gebe okulunda. Ben videodakinin de böyle bir durum olduğunu düşündüm
Kadın içinden çıkılmaz bir durum içinde gibi sanki Allah kimseye akıl noksanlığı vermesin çok zor. Lohusalik başlı başına sıkıntılı bir süreç zaten

Tatlım ne giydiriyorsun çocuğa dışarı çıkarken? Ben astronot tarzı bir şey almamıştım, polar tulumları da henüz doldurmuyoruz. Doktora götürürken bile bir kıyafet krizimiz var. Annemle kv de sürekli üşür üşür diye şişirdiler beni...
Aynı şey bizde de geçerli ben de denedim büyük geldi onla pusete koyunca rahatsız oldu ben de ev kıyafetiyle koyup üstüne 2 battaniye örttüm ama doktor olmaz öyle ince giyinmiş dedi büyüse azıcık da giydirsem aldıklarımı

Kızlar beni sağlık ocağı aradı. TSH değeri yüksek çıkmış tekrardan topuk kanı alınacak.
Var mı bir bilginiz
Topuk kanından mı çıkmış tsh yüksekliği yoksa koldan da kan almışlar mıydı? Biz de sadece topuk kanı aldılar orada mı çıkıyor

Aynı şey bizde de geçerli ben de denedim büyük geldi onla pusete koyunca rahatsız oldu ben de ev kıyafetiyle koyup üstüne 2 battaniye örttüm ama doktor olmaz öyle ince giyinmiş dedi büyüse azıcık da giydirsem aldıklarımı
Benim aldığım tulum güya yenidoğan ama kızıma büyük geldi ben sorun etmedim baya kalın bir tulum üzerine ekstra örtü bile örtmedim. Büyük olması daha iyi rahat eder içinde

Kızz o olay çözüldü yalan söyledim diye itiraf etti kadın, kocasından kurtulup öbür adama gitmek için yalanı devam ettirmiş😅 ben başta lohusa psikozu sandım çok üzüldüm ama kadın hasta değil yalancı çıktı
Kocası da tipsiz değil yakışıklı çocuğu desen biblo gibi bazı insanlara rahat batıyor 😀

Kızz o olay çözüldü yalan söyledim diye itiraf etti kadın, kocasından kurtulup öbür adama gitmek için yalanı devam ettirmiş😅 ben başta lohusa psikozu sandım çok üzüldüm ama kadın hasta değil yalancı çıktı

Kocası da tipsiz değil yakışıklı çocuğu desen biblo gibi bazı insanlara rahat batıyor 😀

Evet ya Allah korusun maşallah pek de güzel yavrusu gerçekten. Allah şaşırtmasın ne diyeyim

Ya bende ne üzüldüm kadına. Bu kadar ciddi yalan söylemek için de hasta olmak gerek ama o tür hastalara sempati duyamayacağım 😂 kaçıncı bölümde yayınlandı bu? Youtube'dan tamamını izleyeyim

Ya bende ne üzüldüm kadına. Bu kadar ciddi yalan söylemek için de hasta olmak gerek ama o tür hastalara sempati duyamayacağım 😂 kaçıncı bölümde yayınlandı bu? Youtube'dan tamamını izleyeyim
Sıfırdan başlayıp ben de izlemeyi düşünüyorum bu kadının bölümlerini emzirmeye alınca açıp başlarım bugün 😅 Müge anlı erva yazınca çıkıyor sanırım

Kızlar ben de doğum yaptım dün🌸🧿 oğlumla kavuştuk sonunda. Normal doğum bekliyorduk ama gelmek istemedi bizim ki 40+3 te sezeryan kararı aldık doktorumla daha geleceği yoktu çünkü. Çok şükür ikimizde sağlıklıyız ama benim karın bölgem yürürken vs ağrıyor ne kadar sürede iyileşiyor bu ağrı normal hayatıma ne zaman dönerim :KK43:
Bu arada 3700 52 cm doğduk🧿🌸 adımız Aslan 🦁

Kızlar ben de doğum yaptım dün🌸🧿 oğlumla kavuştuk sonunda. Normal doğum bekliyorduk ama gelmek istemedi bizim ki 40+3 te sezeryan kararı aldık doktorumla daha geleceği yoktu çünkü. Çok şükür ikimizde sağlıklıyız ama benim karın bölgem yürürken vs ağrıyor ne kadar sürede iyileşiyor bu ağrı normal hayatıma ne zaman dönerim :KK43:
Bu arada 3700 52 cm doğduk🧿🌸 adımız Aslan 🦁
Hoş geldi adaşımız 😍😍🦁🦁 sağlıkla büyüsün 🙏🏻🙏🏻💙

Allah korumuş canım dikkat edin. Ben emzirirken yatağımda sırtımı boynumu ve bebeğin olduğu kolumun altını bebeğin sırtını yastıkla doldurarak emniyete alıyorum kendimce. Çok seferde uyudum bu pozisyonda çok şükür bir sorun yaşamadım. Çok uykunuz varsa önlem alın insanız anlık düşüyor kafalarımız yorgunluktan. Rabbim esirgesin hepsini
Aslinda çok çok nadir uyku haline giriyorum bu gece ne olduysa bi anda dalmışım. Bi kaç kez söylediğiniz gibi destek yaptım. Düşme riskinden değilde bazen tutacak hal derman olmuyo o yüzden yapmıştım ama o şekilde de onu oraya koy onu ordan al derken daha yorup sinir oldum o yüzden onu da yapmayı bıraktım. Hersey tepeme cikiyo sanki bi anda sinir geliyo 🤦‍♀️ artık çok daha dikkatli edicem ama. 😶‍🌫️

Kızlar selam, spinal doğum yapalı tam 15 gün oldu ilk 6 7 gün kanli akıntım oldu sonra bitti ikinci hafta boş geçti hiç ped takmadım ama şeffaf akıntım oluyordu arada bide karnım çok ağrıyordu bugün yatakta bebeğimi emzirirken o adet kanaması baslarkenki akıntıyı hissettim bı WC ye gittim tekrar kaniyorum. Sizce normal mi doktora yazmalı miyim?

X