2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizimde öyleydi başta doktor zibina sürüntü şeklindeyse önemli değil demişti damla şeklinde akiyorsa sıkıntıymis bizimki sonra çoğalınca geçen hafta k vitamininin tekrar ettirdi doktorumuz sonra zaten durdu şimdi tamamen temiz 2 hafta oldu dogali bugun
Sürüntü şeklinde oldu bizim

Kızlar asla emziremşyoeum bebeğimi sütüm her sağımda 30-40-50 şeklinde geliyor en az ama bebek emmiyor memeyi ağzına almıyor zaten ucu yok üç kullanıyorum onuda istemiyor .Perişan oldum artık sinirlerim bozuldu ağlıyorum onunla beraber

Kızlar benim bebek mantar olmuş nasıl oldu anlamadım doktor karışım verdi iyi geliyordu. Bez markasını değiştirdim altını silmeyip yıkayıp kuruluyorum tam azalıyor derken bugün geri artmış çiş yaptıkça canı yanıyor dayanamıyorum 🥹 başına gelen var mı

Sabah mesaimiz başladı yine. Miniğim sen Yenidoğansın neden uyumuyorsun bebişim be, sabahtan beri kucak emme gaz çıkarma ıkınma ağlama tekrar aynı döngü azıcık dur belimiz koptu zaten uykusuzluktan bayılcam
Benimki 6'da başladı bayılmak üzere şuan 😅

Daha 24 saat olmadı takip ediyorum bende bakalım olmadı götürelim doktora
Canım ben üç bebede de yaşadım, diğer ikisinde sarı akıntı geliyordu. Doktor gümüş nitratla yaktı. Yakma dediğim büyük bir kibrit var onu sürtüyor göbüşüne ağrısız açısız, endişelenme. Bunda ise kanama vardı zıbını kirleniyordu. Hem yaktı doktorumuz hemde arkadaşın dediği gibi 1 tane daha K vitamini aşısı olduk.

Selam güzel anneler, bir sorum olacak.

Bebişlerinizin göbek bağı dştükten 1 gün sonra yıkıyorsunuz ya. Öncesinde bezi ıslatıp da başını, koltuk altlarını falan sildiniz mi hiç.
Ben silmedim ama keşke silseydim yıkanınca öyle rahatladı ki bir hafta silmeden beklettiğime üzüldüm

Gece güzel uyuyor mu peki ? Bizim günlerimiz çok değişken mesela bir gün gündüz iyiyiz bir gün gece bir gün tüm gün kötüyüz asla rutinimiz yok ama uykusuzluk beni mahvetti
Gece 2 saatte bir kalktı devamlı. 12 gibi yattı 2 4 6 şeklinde uyandı ki 2 de kalkıyor ama em gaz vs derken en az 45 dk zaten

Gece 2 saatte bir kalktı devamlı. 12 gibi yattı 2 4 6 şeklinde uyandı ki 2 de kalkıyor ama em gaz vs derken en az 45 dk zaten
Aynıyız bizde bir de benim bir mememi tutmuyor o yüzden birini sağ birini ağzına ver gaz salla uyut derken bir sonraki kalkışa hiç zaman kalmıyor ben dün o kadar uykusuzdum ki ağlayacaktım

Aynıyız bizde bir de benim bir mememi tutmuyor o yüzden birini sağ birini ağzına ver gaz salla uyut derken bir sonraki kalkışa hiç zaman kalmıyor ben dün o kadar uykusuzdum ki ağlayacaktım
Sol gözüme kan oturmuş benimde bugün fark ettim gün içinde de uyuyamıyorum ben pek şuan uyudu mesela ama ben uyuyamıyorum. Ama bu sürecin geçici olduğunu bunları yaşayanın sadece ben olmadığımı biliyorum. Acısıyla tatlısıyla bu süreçler özel ve bir daha bu zamanlarını görmeyeceğiz öyle teselli ediyorum kendimi 🙏

Bende eğer sabah uyursa uyuyamıyorum çünkü gece uykusuna alışıgım gece çok pişman oluyorum keşke uyusaydım diye 😂
Sol gözüme kan oturmuş benimde bugün fark ettim gün içinde de uyuyamıyorum ben pek şuan uyudu mesela ama ben uyuyamıyorum. Ama bu sürecin geçici olduğunu bunları yaşayanın sadece ben olmadığımı biliyorum. Acısıyla tatlısıyla bu süreçler özel ve bir daha bu zamanlarını görmeyeceğiz öyle teselli ediyorum kendimi 🙏

Kızlar bebişleri alıp dışarı çıkmaya başladınız mı ? Sanki bu ara havalar güzelleşti biraz gezme yapsak daha mı iyi olur acaba diyorum

Bende eğer sabah uyursa uyuyamıyorum çünkü gece uykusuna alışıgım gece çok pişman oluyorum keşke uyusaydım diye 😂
😅 Beni tedirgin eden bu uykusuzluğun gelişimlerini etkilemesi. Meme kadar uykuya da ihtiyacı var. Ben uyumazmışım sonra kan tahlilinde kanım düşük çıkmış ilaç kullanınca uyumaya başlamışım. Benim bebişin tahlilleri de temiz. Sizde baktırın isterseniz bi kan değerlerine

X