2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hepinize iyi akşamlar öncelikle doğum yapan tüm arkadaşları tebrik ederim gözünüz aydın merak eden arkadaşlara çok teşekkür ederim çok iyi hissettirdi burda birbirimizi görmesek bile samimiyetinizi hissettirdiniz ben henüz doğum yapmadım ne yazık ki benim oğlanın gelesi yok sadece üst üste kötü şeyler yaşadığım için buraya hiç uğrayamadım. Yine hastayım hastalık geldi buldu beni ve bana bakan annem ve kız kardeşimde hasta oldu Berbat bir döngüye girdik hiç doğum yapmak istemiyorum böyle bir süreçte doğrusu. Bir de gönderdiğim bir yayın vardı düzeltmeyi tam şu zamanda göndermişler mecburen oturdum ona çalışmak zorunda kaldım bir de bende durumlar böyle işte

Kasilma yaşıyorsunuz. Tek tarafa toplanması sertlesmesi kasilma oluyo. Bi acile gidip nst isteyebilirsiniz. Tansiyon aleti varsa arada ölçüm yapın.
Şuan neredeyse hep 1saat arayla sertleşme yaşıyorum bebek hareketli hala ağrı yok ama sanırım gideceğim alttan muayne ederler diye gitmek istememiştim haftaya doktor çatı muaynesi yapcak şimdi bi hemşire baksın istememiştim ama teşekkür ederim. Hiç bakmadım tansiyona bir bakayım muhtemelen şuan çok heyecanlı olduğum için nabız yüksek çıkacak
Çok geçmiş olsun

Gözün aydın canım tebrik ederim sağlıcakla büyüt bebişi .Dikişin oldu mu peki

Benim bazen akşamları 10 dk arayla bile geliyor, hem de baya uzadı artık kasılmalar 30-40 saniyeden uzun sürüyor. Belim de ağrıyor kasılma olunca ama sıklaşmadıkça doğum başlamıyor diye gitmiyorum. 10gündür her gün sıklaşacak doğurcam diye bekliyorum ajjdkskksks bakalım bi gün suyum gelir herhalde ya da ağırlaşır ağrılar

Grip mi oldun canım çok geçmiş olsun

Ya ben de çevredeki aşırı korumacı tavırdan sıkıldım bazıları ben kendimi ve bebeğimi düşünmüyorum gibi sürekli beni uyarınca müdahil olmaya çalışınca her ne kadar iyi niyetli olduklarını bilsem de bunalıyorum. Ben kendimi biliyorum neyi yapabilecek durumda olduğumu ne için ne kadar enerjim olduğunu en iyi ben bilirim sonuçta ama kırmak da istemiyorum kibarca kırmadan reddedicem diye şekilden şekile giriyorum içim sıkılıyor bu defa

Ben spinal oldum
Ama hayatımda bas ağrısı az bilen biriyim bas ağrısından ölüyorum böyle bi ağrı yok hayatımda böyle bi ağrı görmedi
Gebelik süresince bi ilaç bile almayan ben çatir cutur parol içiyorum
Hatta geralgine k önerdi anestezi henüz içmedim ama onu da içeceğim sanırım anestezik kafamı duvara vuracak kadar ağrım oluyor

Hemşire ebe izniniz olmadan muayene edemez korkmayın. Baktirmakta fayda var. En azından gece içiniz rahat olur uyursunuz

Böyle bi şey yaşadıysanız spinal çok riskli benim böyle bi durum olmamasına rağmen ameliyat sonu bayılıp steril alanı bozmaya çalışıp kollarımı çekip beni rahat bırakın diye bağırmışım sedasyon yapmışlar bi sonrakinde genel olması daha uygun demişler kardeşim ameliyattaydı o söyledi sknti olabilir genel sizin için daha iyi olabilir bu durumda

Canım dualarımız seninle neden kuvoze aldılar bebeği

Çok ilginç ya kişiden kişiye değişiyor demek ki benim spinal sonrası hiç ağrım olmadı hiçbir yerimde dikiş ağrısı hariç..Sizin anestezi kolay uygulandı mı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…