2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun

Ben de migren olduğu için geralgin k vermişti nöroloji doktorum parasetemol kafein olduğu için faydası çok var reçeteli hatta yazdıracağım doğumdan sonra yine
Benim önerim şu agır migren krizi geçirirken geralgin k içip ayağımı bir kova sıcak suya koyuyorum sıcak olacak ama ılık değil aynı zamanda buz kalıbı da başıma ve enseme gezdiriyorum bir dene istersen çok ağır zamanlarımda kesiyor benim

Seni çok çok iyi anlıyorum aynı dert hamilelik dönemi bende de vardı. Şimdide lohusalık döneminde katlanarak artmaya devam ediyor. Çok bunaldım ve artık kırmamayı bıraktım ‘o şekilde değil bu şekilde yapmayı doğru buluyorum’ diyip muhatabı kesiyorum direkt. Kimseyle uğraşamam çok biliyorlar sanki.

Benimde omuz boyun ve feci bir baş ağrısı var

Ay benim kayinvalide aynı yaa beni biraz cileden çıkardı..
Sagolsun yardimi cookk Dokundu ama habire sütünü sagma diyo, geberecektim gecen gun şişti göğüslerimin yatamıyorum esimde git sag ya dedi ne bakiyorsun sen anneme...
Sonra çamaşır cikti makineden katlıyorum bebegin çamaşırlarımı geldi yaptıklarımızı bozuyor kendisi yapıyor.
Ben öyle yapmıyorum diyorum bide diyo ki esime oğlum hangisi daha guzel olmuş bana geldiler..
Elinden cektim ben oyle yapmıyorum uğraşamam dedim. Bozuldu

Çok ilginç ya kişiden kişiye değişiyor demek ki benim spinal sonrası hiç ağrım olmadı hiçbir yerimde dikiş ağrısı hariç..Sizin anestezi kolay uygulandı mı peki
Dikiş ağrım yok mesela benimde feci bas ağrım
Var
Anestezi çok kolay oldu sezaryan olup bebeğimi alana kadar hiç sknti olması ta ki kisti almaya başladılar sonra olanlar oldu

Deneyeyim çok teşekkür ederim
Geralgine k yi gebelikte de mi kullandınız

Kız 10dk arayla bile oluyor diyosun daha ne kadar sıklaşacak kaç haftaliksin

Kıyafetlere takılma ama sütünü sağ onun ağrısını çekmeyen bilemez .

Deneyeyim çok teşekkür ederim
Geralgine k yi gebelikte de mi kullandınız
Yok kullanmadım cok ilginçtir ki gebeliğimde migrenim hiç tutmadı Allah’ın bir hikmeti sanırım normalde her ay tutardı ben de şaşkınım.. ama sanırım gebelikte yasak olabilir içinde bir madde daha var

Kız 10dk arayla bile oluyor diyosun daha ne kadar sıklaşacak kaç haftaliksin
38 yarın inşallah tam. İşte benim günlerdir öyle daha artmıyor gece hafifliyor yatınca. Benim zaten 24.haftadan beri yalancı kasılmalar var da, bu 10 gündür falan bu sıklık. Bakalım pazartesi nst nasıl çıkacak

Ben geçen akşam gittiğimde açıklık muayenesi yaptıramadım başta. Çataldan nstye geçtim sancılar 100 çıkınca mecbur yaptırdım zor olsa da. Siz yine de gidin istemediğiniz şeyi yaptırmak zorunda değilsiniz.

Maşallah gözünüz aydın emmesine de çok sevindim sağlıkla büyüsün minnoş

Ben de sütüm gelmez diye endişe ediyorum öncesinden bir hazırlık yapmış mıydınız süt gelmesi için?
Sizin de biraz zorlu geçmiş ama inşallah toparlarsınız kısa sürede, ağrılarınız da geçer çabucak inşallah

Son düzenleme:
Hayırlı olsun çok sevindim. Maşallah bebişe de. Bundan sonra sağlıkla büyüsün sana da kolaylıklar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…