2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doğuranlar listeye yazılmayanlar
Doğum tarihiniz
Doğum haftanız
Bebiş kilosunu

Müsait zamanda yazarsanız ekleyeyim listemize parça parça olunca göremiyorum mesajları
Doğum tarihi: 31.01.24
Doğum haftası: 38+2
Bebiş kilosu: 3400

Normal sağlıklı kişilerin bile ilk saatler 170 buluyor çok sıkma canını benımde öyle oluyor arada benim doktorum tolere edilir bunlar diyor birde ultrasonun nasıl aşırı büyüme vs
34e kadar gerideydi hep 34te biraz önce dedi 2600dü pazartesi gideceğim son haftalar fazla alacak sanki. Bi hafta suyun fazla demişti 34te gidince sordum yok şimdi normal dedi bi şekilde ilerliyor gibi

Geçmiş olsun inşallah bekler zamanını az kalmış sağlıklı doğumlar nasip olsun

Canım ben hiç anlamıyorum ki kasılmayı o yüzden kesin kasılma diyemem sana da
Karından mi başlıyor ağrı belden başlayıp karına mi yayiliyor
Canım alt karında ağrı sanki 1 saat sonra reglim gelcekmiş gibi hafif ama rahatsız edici. Belimde de ağrı varla yok arası gibi. Gidip geliyor yani kasılma olayını asla çözemedim ben karnım normal sertliğinde gibi geliyor bana eşimde bakıyor her zamanki gibi sanki diyor. 36+3deyim daha

Maşallah gözünüz aydın. Bundan sonrası daha güzel olsun :)

çok aynı sabahtan beri ara ara adet ağrısı giriyor belimden de ağrı giriyor ama düzenli olmadığı için dikkate almadım.
Kaşık ağrısı adet sanki söküldü sökülecek gibi hissettiriyor tuvalete koştum bir kaç kez gelmiş gibi hissedip

Belindeki regl ağrısı karnına kasiklara vurur adet olduğumuzda da ağrır ama gelip geçmez doğum sancısı gelir insana sıkar geri gider bu düzenli bir aralıkta olur geldiğinde karın sertlesir

Doğum yapan kızlar peki ne kadar sürede bebek ile Yanyana gelebildiniz ? Siz buluşana kadar bebek beslendi mi sizi mi beklediler ? Süreci anlatır mısınız yanlış yapmayalım

BEnim de saat akşam 9gibi başladı böyle dediğin gibi yani
Belindeki regl ağrısı karnına kasiklara vurur adet olduğumuzda da ağrır ama gelip geçmez doğum sancısı gelir insana sıkar geri gider bu düzenli bir aralıkta olur geldiğinde karın sertlesir
Evet bi geliyo ama sanki 5dk sürüyor gibi sonra gidiyor sanırım 4 kere falan oldu. Şuan uzandım mesela sorun yok gibi. Teşekkürler tarif ettiğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…