2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yarin sabah 8 de alacakmis doguma.cok korkuyorum anksiyetem tavan yapmis durumda yapamayacagim gibi psikolojik olarak iptal olmus durumdayim😢
Allah hayırlı doğumlar nasip etsin 🙏🏼 Hiç panikleme olması gerekenler olacak zaten 😊🌺
Yarın güzel haberlerinj bekliyorum.

Kızlar doğuranlar listeye yazılmayanlar
Doğum tarihiniz
Doğum haftanız
Bebiş kilosunu

Müsait zamanda yazarsanız ekleyeyim listemize 🥰🙏🏻 parça parça olunca göremiyorum mesajları 🙈

Fotoğraftaki siyah beyaz şebelokko karnımda yatıyor. Bebek altında kıpır kıpır bunun umrunda değil ya hiç. Hissedermiş hayvanlar falan yalan yani 😅

Eklentiler

• Screenshot_20240201-230529_Gallery.jpg
    Screenshot_20240201-230529_Gallery.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 41
Murphyy Murphyy Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi kızlar depent götürmüştünüz heralde dimi içine ped koymaya gerek varmıymış bir de nasıl oldu ameliyat önlüğüyle girip odaya gelince ne giydiniz alt üst pijama mı gecelik mi 🤔
İçine ped degilde hemşire bez gibi bisey koydu ilk gun sonra ertesi gun sadece depend giydim..
Ameliyat önlüğü ile geldim ben odaya sonea çıkardılar üzerimi örtüler hemen giydirmediler. Kanama kontrolü va yapılıyor diye..
Ayaga kalkma zamanim gelince pijama takımı giydirdi hemsire depend ike birlikte.. Gecelik almamıştım ben pijama takimi giydim 2 gun de..
Gerekli olmadı bana canim

Oyyyyy koklamadan öpmeden durulabiliyor mu öyle 🤭🤭
Nasılsın peki fiziksel olarak rahatlama oldu mu hiç
Ayy habire gidip gelip ogluuummm, yavrumm, veren Allah kurban diye geziyorum 😂😂😁
Mis kokulular yaa..
Şükür ya evet rahatladım fiziksel olarak zor olmaya başlıyor hepimiz icin son zamanlar.
Darısı sağlıkla sizlere olsun❤️🤲

Benimkide 13 yaşında aynı dert bende de var ne yapayım diye

Benim de 7 yaşında kızım var. Biz ilk gece dahil beraber kaldık hastanede, hatta ikinci gece kalmadık iyiydim çıktık. Doğuma falan da beraber gittik hep, kardeşini de herkesle beraber gördü.

İyi geldi bize bu şekilde yapmak. Üçüncüyü yapacak olursam ilk ikisini taşırım yanımda aynı şekilde :KK70:
Oh süper tam istediğim hayal ettiğim gibi olmuş sizin🙏🏼 peki zorlandınızmı bende beraber gidip aynı şekilde olsun istiyorum

Murphyy Murphyy Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi kızlar depent götürmüştünüz heralde dimi içine ped koymaya gerek varmıymış bir de nasıl oldu ameliyat önlüğüyle girip odaya gelince ne giydiniz alt üst pijama mı gecelik mi 🤔
Depend içine lohusa pedi koydum benim çok işimi gördü, sadece depend az gelebilir. Ben gecelik giydim çok rahat ettim

X