2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
teşekkür ederim içim rahatladı :)

Yarin sabah 8 de alacakmis doguma.cok korkuyorum anksiyetem tavan yapmis durumda yapamayacagim gibi psikolojik olarak iptal olmus durumdayim
Sakin dostum, güzel geçecek inşallah bugün bir doktor videosuna denk geldim olumsuz doğum hikayelerini, agriyi aciyi, sut gelip gelmemesini hiç düşünmeyin bebeğinize ona kavuştuğunuz ana odaklanın diyor yarını hayal et en geç 9 da miss kokusuna kavuşacaksın, hiç acin olmayacak, çabuk ayaklanacaksin hem küçüğe hem ablasına yeten harika bir anne olacaksın biz de buradan sana dua edeceğiz sen manevi desteği hisset arkanda

Korkmaaa söylemesi kolay tabi de su gibi geçsin canım benim. Allah yardım eder. Yavruşuna kavuşacağın ana odaklan. Göz açıp kapayıncaya bitiyor baksana
Evet 9 ay gecsin dedim smdide dursamiydi diyorumgeride bitane daha yavru brakicam bi sure oda beni üzüyor

Unuttugum ne varsa aklima geldi film şeridi gibi geciyor gozumun onünden

Çok güzel geçmiş çok sevindim dediğiniz gibi inşallah bizim de böyle kolay güzel dogumlarimiz olur size de hayırlı olsun Rabbım analı babalı büyütsün inşallah

Canim benim ne güzel yazmissin bu destegi yakinindan goremiyorsun cogu zaman ilkindeki.bilinmez olmadigi icin böyleyim.galiba

Canim benim ne güzel yazmissin bu destegi yakinindan goremiyorsun cogu zaman ilkindeki.bilinmez olmadigi icin böyleyim.galiba
İkincisinde arkada bize muhtaç bir yavru bıraktığımizdan tüm duygusallık ama kötü düşünceleri at kafandan ikisinin karşılaştığı ani düşün, hayal et birbirlerinin arkasında olacaklar her daim.

Bayıldığın için mi sedasyon yaptılar yoksa sedasyonla mı bayıldın? Benim de kistim alınacak da ne kadar sürede bebeğin yanına geçtin uzun sürdü mü canım bebiş ne yapmış sen gelene kadar bizimkiler mama verelim diyorlar sinir oluyorum

Haklisin ben kendimi evhama süruklemek yerine bol bol dua edeyim bu gece hepimiz icin en cok bu sakinlestirir

Hayırlı olsun canım neredeyse evde doğuruyormuşsun valla . Dikişinde mi yok hiç mi ağrı hissetmedin kaç haftalıktı senin minnoş kaç kg doğdu detay ver biraz
38.haftada doğdu 3500kg dikişim var oda yırtılmam olmasın diye aslında atmasada olurdu ama çok değil ağrı hissetmedim cidden hastaneye gelince ıkınmam gelmedi çünkü sancıyı hissetmiyodum suni sancı takıldı öyle doğurabildim anca ama size tavsiyem ıkınma için nefes egzersizleri yapın ben gebe okulunda öğrenmeme rağmen zorlandım biraz

Moralini bozma lütfennnn evet inşallah kendi doktorunu bekler bebişimiz korkma

İlk bebisimde sezeryannoldun aslnda cok guzel gecmisti ama ne yasicami.bilmememek daha iyiydi sanki

Unuttugum ne varsa aklima geldi film şeridi gibi geciyor gozumun onünden
Bence çok güzel geçicek bak keşke yarın randevum olsaydı belki seni görürdüm go girl diye doğumhanede nst odasından sana bağırırdım bana da bi cesaret falan gelirdi hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…