2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bence çok güzel geçicek bak ☺️ keşke yarın randevum olsaydı belki seni görürdüm go girl diye doğumhanede nst odasından sana bağırırdım bana da bi cesaret falan gelirdi hem 🤣
Valla dogum bari denk gelseydi birbirimize ziyaretci olurduk 🙈beni kata cikarirlar galiba canim nst odasinda tutmazlar galiba

Kızlar bebisle ilgileniyordum gelemedim buralara. Şükür ikimizde iyiyiz. Emzirirken savaş içindeyiz sürekli duraksıyor uyaran veriyoruz. Ağrılarım biraz fazla gaz sıkıştırıyor sanırım tam anlamıyorum. Boy ve kilosu usg ile hemen hemen aynı doğdu. Müsait oldukça gelirim. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ♥️🌺
Ya bende emzirirken savaşıyorum birde meme ucum yokkk. Silikon uçla emiyor

Kızlarr hepinizden Allah razı olsun hepinize Rabbim böyle doğumlar nasip etsin 10.30da girdim 12.00de doğum oldu geldiğimde 8cm açılmam varmış inanın hiç hissetmedim açılmanın olduğunu ağrım sızın çok değildi sonrasında ebem çok ilgiliydi hep geldi gitti ilgilendi çok şükür sağlıkla kavuştum yavruma şimdi iyiyiz emişiyoruz 😅Rabbim bekleyen herkese hayırlı haberlerini buraya yazmayı nasip etsin 🤲🏻
Hayırlı olsun inşallah canım 🥰❤️

Bayıldığın için mi sedasyon yaptılar yoksa sedasyonla mı bayıldın? Benim de kistim alınacak da ne kadar sürede bebeğin yanına geçtin uzun sürdü mü canım bebiş ne yapmış sen gelene kadar 🥹 bizimkiler mama verelim diyorlar sinir oluyorum
Benimkiler de mama vermeyelim diyorlar ben de ona sinir oluyorum sütüm gelmezse hemen verin içsin dedim kızdım en son 🤭

X