2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Alt bölgede aşırı baskı hissediyorum 1 saattir zonkluyor resmen bisey zorluyor gibi adet öncesi söküldü sökülecek his var sızıyla beraber kanala mı girmeye çalışıyor acaba
Dün geceden beri benim de öyle. Sanki adet sökülecek gibi ağrım var. Muhtemelen kanala baskı yapıyorlar dediğin gibi. Akşam daha fenaydı benim şimdi azaldı azıcık🥲 her gece doğum sancısı başladı sanıyorum zaten 5-6 dkda bir kasılmam da oluyor ve bel ağrım, sabaha doğurmamış uyanıyorum sjdjjsksk kandırıyolar bizi bence

Dün geceden beri benim de öyle. Sanki adet sökülecek gibi ağrım var. Muhtemelen kanala baskı yapıyorlar dediğin gibi. Akşam daha fenaydı benim şimdi azaldı azıcık🥲 her gece doğum sancısı başladı sanıyorum zaten 5-6 dkda bir kasılmam da oluyor ve bel ağrım, sabaha doğurmamış uyanıyorum sjdjjsksk kandırıyolar bizi bence
Sığmıyorlar bence 🥹🥹 büzüşmüşlerdir iyice

Kızlar selamlar öncelikle herkese çok teşekkür ederim
İyi ki varsınız
Bende oğlumda iyiyiz Allah’a sukur emzirmeyle uğraşıyorum ancak okuyup yazabildim tüm sorularınızı bekliyorum elimden geldiğince cevaplayacağım kızlar ben neleri anlatsam bilemedim 🤣🤣
Çok şükür ikinizin de iyi olduğuna sevindim Allah analı babalı eylesin inşallah, hayırlı evlat olsun oğlunuz🤲

İyi ki varsınız
Bende oğlumda iyiyiz Allah’a sukur emzirmeyle uğraşıyorum ancak okuyup yazabildim tüm sorularınızı bekliyorum elimden geldiğince cevaplayacağım kızlar ben neleri anlatsam bilemedim 🤣🤣
Kaç kilo kaç cm doğdu canım hayırlı uğurlu olsun bu arada emzirme olayı nasıl oldu

Yaa yavruşlar yicem 🥰 bebelerin karışma ihtimali yok o zaman 😅 Ya nasıl bir mucize düşündükçe deliriyorum.
Ahahah o karışma konusu bizde cok geçti 😄😄 esim doğuma girmeseydim bu çocuk karışmış bizim değil derdim diyo sürekli 😄😄 karı kocaya göre güzel bi bebek doğdu hala çok şaşkınız 🤣🤣🤣

Bugün dayanamadım şerbetli bi tatlı yedim şekerim 170e çıkmış :KK43: çok yoruldum artık diyetten hamileyken canının çekip yasak olması çok zor :KK43:
Normal sağlıklı kişilerin bile ilk saatler 170 buluyor çok sıkma canını benımde öyle oluyor arada benim doktorum tolere edilir bunlar diyor birde ultrasonun nasıl aşırı büyüme vs

İyi ki varsınız
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün 🥹🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Nasıl geçti ağrın sızın çok var mı?
Yerimize bol bol kokla kuzuyuuu 🥰😍

Kızlar ben daha yeni gelebildim eve. Grubu okuyamadım ama iyi dilekleriniz için çok teşekkürler 🙏🏻 Dün gece sancılar şiddetlenip açılma olmayınca sezaryenle alırız demişti doktorum ama çok şükür sancılar sabah azaldı. Tabi ben bir ağlama bir titreme ilk öğrenince biraz zor sakinleştim bütün gece diken üstündeydim. Sabaha karşı sancılarım baya az çıktı nstde. Taburculuk öncesi nst istedi doktorum yine sancı çıktı ama bu sefer hissetmiyordum. Evde kendi kendimi takip ederim diye taburcu oldum. Haftası büyük olsaydı bugün sezaryenle alırdım dedi doktorum. Plasenta kalsifikasyonu ve çatı muauenesine göre sezaryene karar verdik. Bebeğin yine her an gelme riski varmış ama bekleyebilirse 8 Şubatta gelecek inşallah minnoşum 😍
Bu arada kan hemoglobin değerim 9lara düşmüş. ıv demir taktırdık hemen. Sizler de Hemogram takibinize dikkat edin ❤️

Kızlar ben daha yeni gelebildim eve. Grubu okuyamadım ama iyi dilekleriniz için çok teşekkürler 🙏🏻 Dün gece sancılar şiddetlenip açılma olmayınca sezaryenle alırız demişti doktorum ama çok şükür sancılar sabah azaldı. Tabi ben bir ağlama bir titreme ilk öğrenince biraz zor sakinleştim bütün gece diken üstündeydim. Sabaha karşı sancılarım baya az çıktı nstde. Taburculuk öncesi nst istedi doktorum yine sancı çıktı ama bu sefer hissetmiyordum. Evde kendi kendimi takip ederim diye taburcu oldum. Haftası büyük olsaydı bugün sezaryenle alırdım dedi doktorum. Plasenta kalsifikasyonu ve çatı muauenesine göre sezaryene karar verdik. Bebeğin yine her an gelme riski varmış ama bekleyebilirse 8 Şubatta gelecek inşallah minnoşum 😍
Bu arada kan hemoglobin değerim 9lara düşmüş. ıv demir taktırdık hemen. Sizler de Hemogram takibinize dikkat edin ❤️
İnşallah. Şu an kaç haftalık?

Çok geçmiş olsun sağlıkla gelsin minnak🤲

Beklediğimizden küçük doğdu 2500 gram 50 cm doğru şimdilik emziriyorum dua edin devam etsin kızlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Gözünüz aydın hoşgelmiş minik adam 🙏🏻 inşallah devam eder 🙏🏻 süt hemen geldi o zaman değil mi? Ultrasonda en son kaç gramdı?
İnşallah bekler ve planlı olarak gelir 🙏🏻 benim durumum da 8 şubatta belli olacak çok heyecanlıyım 🙏🏻 Ama sancılar tam gaz devam ediyor 😔

Beklediğimizden küçük doğdu 2500 gram 50 cm doğru şimdilik emziriyorum dua edin devam etsin kızlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hiç moralinizi bozmayın su an cene kaslari zayif emmesi yavastir sizi biraz ugrastirir ama gelişecek güzelce emecek annesini hiç olumsuz düşünmeyin sutunuz bol bol olacak bebek de çok güzel emecek yaklaşık 2 sene sonra nasıl meme biraktiracagiz diye fikir danisacagiz birbirimize

X