2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hastanede mi kalacaksın peki?
ayynen canım nstden çıktım sancılar devam açıklık yok dr akşam üzeri geldiğinde yarınki idrar tahlili çok önemli dedi artık ilaç vermeyeceğim belki çıkartırım belkide 2 3 gün daha ilaçsız takip ederim dedi bu ilaçlar 1 hafta daha götürebilir bizi dedi bebek doğmak istersede artık doğar tutamayız dedi 2660 gıram olmuş o idrar neden 5 litre onu anlamadım çok değil mi sabaha kadar dolacak şuan yarıdayap yap doldur kızlarbu arada çatı muaynesinden çok korkuyordum kendini kasmayınca hissedilmiyo bile

Kizlar iyi aksamlar ben 34+4gunlugum asiri derecede bi kac gundur belimde ağrı var sizdede varmı
benim bele bıçak batıyor gibi oluyor kasıklarıma yayılıyor sancı 2 gündür aralıklarla nst ye bağlıyorlar karnımız taş gibi kesiliyor oan hemen sancı yükseliyor ağrı olmasada onu farkettim azöncede bebek mideme tekme attıaynı anda hızlıca vajinaya baskı yaptı bıçak saplanır gibi nefesim kesildi sancı direk 30 u geçti

O kadar idrar ne olacaksa benim çatı muayenesi hiç iyi geçmedi çok acıdı

tansiyonum düştü sürekli ilaç içiriyorlar şimdilik hala hastanedeyim yarında dahiliye druyla görüşeceğiz tekrar insülinlerin dozunu yükselttiler yemekler diyet geldiği halde çok yüksek
İnşallah bir hafta daha bekler gözetim altında olmanız çok iyi olmuş, çok geçmiş olsun

Kızlar bebisle ilgileniyordum gelemedim buralara. Şükür ikimizde iyiyiz. Emzirirken savaş içindeyiz sürekli duraksıyor uyaran veriyoruz. Ağrılarım biraz fazla gaz sıkıştırıyor sanırım tam anlamıyorum. Boy ve kilosu usg ile hemen hemen aynı doğdu. Müsait oldukça gelirim. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…